KOOLITAJA

Oleme avatud koostööle uute KOOLITAJATEGA, kes soovivad ühiselt aidata inimestel leida neis peituvat potentsiaali.

Kui meie koolitusteemad kõnetavad või sul on pakkuda mõni muu päevakajaline ja põnev koolitusteema, siis anna meile endast julgelt märku!

Kirjuta helen@smartful.ee või helista +372 55617100.

MÜÜGIKONSULTANT

Meie tiimis leiaks osalise koormusega rakendust üks hakkaja MÜÜGIKONSULTANT, kelle kirg müügi ja inimeste arendamise vastu aitab kokku viia meie koolitajad ja HR konsultandid meie tulevaste klientidega.

Müügikonsultandi roll on kliendikontaktide loomine ning aktiivne kliendisuhete hoidmine ja arendamine. Selleks, et pakkuda kliendile parimat lahendust, on müügikonsultandi roll välja selgitada kliendi vajadused.

Uute klientideni jõudmiseks peab müügikonsultant olema valmis koolituste müümiseks telefoni ja e-maili teel, seal juures olles ettevõtte esindaja ning hoolitsedes selle eest, et ettevõttest tekiks võimalikult hea kuvand.

Kuna selline roll on meie ettevõttes uus, siis anname oma müügikonsultandile paljuski vabad käed – usume, et oled oma valdkonna spetsialist ning julged võtta vastu otsuseid, mis aitavad ettevõtte müüki arendada.

Sobid meie tiimi müügikonsultandi rolli, kui:
– müük on sinu kirg
– sinu jaoks on müük kui klientidele lahenduste pakkumine, mitte agressiivne peale surumine
– oled valmis võtma vastutust
– sul on väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus
– oskad oma tööd iseseisvalt planeerida ja planeeritu ellu viia
– sul on varasem kogemus, mis siin loetletud ootusi kinnitab
– valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Omalt poolt pakume sulle väga suurt paindlikkust töö aja ja koha osas. Meie jaoks ei ole oluline millal ja kust sa oma tööd teed. Usume, et müük on samuti loominguline tegevus ning selleks peab olema just see õige tuju. Seega anname sulle võimaluse ise endale sobiv töö aeg valida.

Samas oleme sinu jaoks alati olemas ning toetame sind nõu ja jõuga. Aitame kaasa sinu arengule ning tulemusliku töö korral ei sea piire ettevõttesiseseks arenguks.

Kandideerimiseks saada meile oma CV või LinkedIn profiil märksõnaga “Müügikonsultant” e-maili teel helen@smartful.ee.

Tööaeg: osaline ja paindlik, sobib hästi kooli või muu töökoha kõrvale
Töö asukoht: kodukontor
Töötasu:
põhipalk ja tulemustasu