Sinu ettevõtte edu algab õigesti valitud talentidest ehk edukast värbamisest.

Kas soovid oma tiimi parimat, mitte ainult sobivaimat neist, kes ise kandideerisid?

Enamik talente ei ole täna aktiivselt ise tööd otsimas. Samas näitavad uuringud, et 72% töötajatest on valmis töökohta vahetama. Aitame sul jõuda nende talentideni, kes on passiivsed ja ise aktiivselt uusi karjäärivõimalusi ei otsi.

MIKS VALIDA MEID ENDA PARTNERIKS?

Võtame eesmärgiks leida parim kandidaat turult, mitte üksnes parim kandidaat neist, kes töökuulutust nägema juhtusid ja ise kandideerides huvi üles näitasid. Anname garantii, et värbamisprojekt ei lõpe enne, kui oleme sinu ettevõttele sobiva kandidaadi leidnud.

Lisaks parima kandidaadi leidmisele on meie prioriteediks ka positiivne kandidaadikogemus – mõistame sinu ettevõtte brändi olulisust ning aitame seda kasvatada. Meid eristab nii mõnestki teisest värbamisteenuse pakkujast siiras huvi iga kandidaadi kogemuse vastu. Soovime anda kandidaatidele meeldiva ja julgustava kogemuse, hindame nende aega ja panust ning anname kandidaatidele võimalikult personaalset tagasisidet, et toetada nende karjääriteed laiemalt ja aidata kaasa just nende jaoks õige järgmise väljakutse otsingutele.

Meie eesmärk on, et ka mitte valituks osutunud kandidaatidele jääb konkursist positiivne elamus, mis julgustaks neid ka tulevikus teie konkursitel osalema. Seetõttu panustame igal kokkupuutel kandidaadiga ka sellesse, et tutvustada teid kui tööandjat ning kasvatada kandidaatide huvi teie kui tööandja vastu nii täna kui tulevikus.

Lisaks omame kompetentsi kõiges, mis puudutab personalijuhtimist. Suhtume värbamisse kui personalijuhtimise võtme funktsiooni ning mõistame ka suurt pilti. Võtame oma südame asjaks, et leiame lahenduse teie vajadustele, mitte ei paku teile üksnes paberil kirja saanud teenust. Meeleldi arutame teie vajadusi lähemalt ning korrigeerime oma protsessi ja teenust vastavalt.

Meilt saad personalijuhtimise täisteenust. Aitame soovi korral ka värbamisele järgnevate sammudega – sisseelamisprogramm, koolitamine ja arendamine ning muu töötaja kogemust arendav. Jagage meiega julgelt oma mõtteid ja soove!

VÄRBAMISPROTSESS ON KIIRE JA EFEKTIIVNE

Oleme värbamisi läbi viinud erinevates valdkondades nagu näiteks:

  • finants rollidesse (audiitorid, maksunõustajad, analüütikud, raamatupidajad, ärikonsultandid, osakonna juhid jne),
  • IT rollidesse (IT valdkonna juht, IT projektijuht, IT ärikonsultant, IT administraator, IT tugi jne),
  • turunduse rollidesse (turundusjuht, turundusassistent, äriarenduse juht, sotsiaalmeedia turunduse spetsialist jne),
  • telekommunikatsiooni rollidesse (tootejuht, kliendihaldur, konsultant, müügimees, projektijuht jne),
  • administratiivsetesse rollidesse (juhiabi, sekretär, administraator, hankespetsialist jne),
  • klienditeeninduse rollidesse (müügiesindaja kaupluses, ärikliendihaldur, suurkliendihaldur),
  • ehitusvaldkonna rollidesse (ehitustööline, projektijuht)
  • ja loomulikult ka personalitöö rollidesse (personalijuht, personalispetsialist, HR administraator, värbaja jne).

Värvatavad rollid on olnud pea igalt tasemelt – alustades praktikantide värbamisest kuni tipp- ja osakonna juhi värbamiseni.

Usume siiralt, et eduka värbamise lahutamatuks osaks on ka sihtotsing. Kuidas muidu saab olla kindel, et tööle võetakse hetkel turul olijatest parim kandidaat? Seetõttu on sihtotsingu oskus olulisel kohal. Meie värbaja omab ise väga head sihtotsingu oskust ning koolitab seda teistele, tehes koostööd Äripäeva Akadeemiaga, kus viiakse kaks korda aastas läbi LinkedIn Recruiter Lite värbamistööriista ja sihtotsingu koolitust.

Paindlikud talendiotsingu lahendused

Ei leidnud endale sobivat värbamise lahendust?