Ettevõtted, kellega koos oleme panustanud paremasse töö tulevikku

Ardo Huul Nordzero OÜ Juhatuse liige

Parim tagasiside on see, et kandidaadid kiidavad, et Heleniga on olnud nii meeldiv vestelda ja pakutav töökoht on tundunud inimestele väga ihaldusväärne. Seega suurepärane müügitöö ja suur kiitus ning tänu selle tehtud pingutuste eest! Olen väga rahul tulemustega!

Jane Pannel Leibur AS Personalijuht

Kutsusime Heleni appi oma LinkedIn’i alaseid teadmisi täiendama. Jäime koolitusega väga rahule ning saime palju kasulikke nõuandeid, kuidas profiile korrastada ja LinkedIn’is silma paista. Helen on väga hea koolitaja ning tõeline professionaal, kes oskab lihtsalt ja arusaadavalt mõnetunnise koolitusega kõik olulise edasi anda. Tänan suurepärase koolituse eest ning soovitan julgelt ka teistele!

Julia SOL Baltics Värbamispartner

Meeldis, et värbamisakadeemia 3. mooduli koolitus oli praktiline, sai palju arutada ja kaasa rääkida.

Anna-Kaisa Oidermaa Peaasjad MTÜ Tegevjuht

Smartful on olnud meile abiks kahe võtmetähtsusega kolleegi leidmisel. Koostöö nende professionaalse tiimiga oli meile kui sõõm värsket õhku. Paar lühikesepoolset kohtumist ja juba hakkasidki sobilike inimeste CVd postkasti laekuma. Saime juurde aega, mida kasutada oma põhitööks ning meeldivaid emotsioone suhtlusest Heleniga. Seega kokku kolmekordne võit – vahvad uued kolleegid, rohkem aega ja hea tuju.

Joni Juhani Kariluoto Meconet AS Tehase direktor

Smartful aitas meil leida ettevõttesse Kvaliteedijuhti. Jäime värbamisega väga rahule. Eriti hindasime tempot ning kommunikatsiooni kiirust, millega Mai-Liis Tarum värbamist läbi viis. Leiame, et tagatud short-list’id kandidaatidest olid väga kasulikud ning aitasid kujundada paremat tervikpilti.

Kristi Berggren Viimsi Vallavalitsus Arendusosakonna protsessijuht

Tellisime DiSC koolituse. Mulle meeldis Heleni hoogne, siiras ja särav koolitusstiil! Kindlasti oli hea, et teooria sai omandatud päeva esimeses pooles ja profiilidega tutvumine jäi teise poolde, sest muidu oleks olnud mõnevõrra keerulisem keskenduda. Oleks suurepärane, kui pakett sisaldaks jätkukohtumist näiteks kolme kuu pärast, et teada saada, kuidas meeskonnal läheb.

Kaja Kuivjõgi Tallinna Tehnikaülikool Kvaliteedi- ja strateegiajuht

Smartfuliga koostöö on olnud nii mulle kui TalTechile arendav. Oluliseks pean põhjalikku eeltööd värbamise kavandamisel, mis sunnib detailselt ise täpselt läbi mõtlema keda, millise profiili ja milliste sihtide saavutamiseks me vajame-otsime. Värbamise käigus hindan kandidaatidele tehtavat põhjalikku taustatööd ning hilisemaid garantiisid, samuti pidevat kliendisuhte hoidmist. Suur tänu selle meeldiva kogemuse eest!

Ainar Sepp Öun Drinks Tegevjuht

Proovisime algselt ise turundusjuhti värvata, sest mõtlesime, et kui raske see ikka olla saab. Tänu koostööle Smartfuliga saime näha, kuidas see aga päriselt käib. Jäime väga rahule nii värbamisprotsessi kui ka tulemustega. Lõppvalikus oli mitmeid häid kandidaate.

Carmen Lepik Veho Baltics OÜ Personali arendusspetsialist

Oleme teinud Smartfuliga koostööd mitmete rollide värbamisel. Viimati kaasasime Smartfuli tiimi järelteeninduse arendusjuhi värbamisel ning meie koostöö oli igati sujuv ja mõnus. Hindame seda, et saime igale küsimusele kiirelt vastuse ja igale murele sobiva lahenduse.

Kadri Otspere Piletilevi Group AS Personalijuht

“Juhi roll tiimi arendamisel” koolitus oli praktiline ja hästi üles ehitatud. Saime uusi huvitavaid tööriistu, mida tagasisidestamisel kasutada.

Mariett Mardim Rimi Eesti Food AS Arengupartner

Soovisime oma teadmisi värskendada sisekoolitamise teemadel ning meile meeldis Smartfuli koolitus väga. Pidasime väärtuslikuks praktilisi ülesandeid ja arutelusid. Osalejad tõid välja, et koolitaja suutis iga hetke põnevana hoida. Kui tulevikus tekib soov sarnase koolituse järele, siis planeeriksin võimalusel koolituseks veel pikema aja, et kõigil osalejatel oleks võimalus olla esitleja rollis ning saada enda kui koolitaja kohta tagasisidet.

Sandra Linde Instar EBC Tööandja turunduse projektijuht

Helen viis läbi suurepärase koolituse LinkedIni kohta. Osalesin tema koolitusel, mis rääkis LinkedInis tööandja brändi turundamisest, ja sain palju kasulikke teadmisi. Väärtustangi enim praktilisi koolitusi ja kursusi, mis võimaldavad uusi teadmisi ja oskusi praktiseerida nagu näiteks enda profiili korrastamist LinkedInis. Helen tunneb oma ala hästi ja on hea esineja.

Karina Makarova Admiral Markets Personalijuht

Jäin Heleni poolt läbi viidud koolitusega väga rahule. Kuigi teema oli suures plaanis tuttav, sellegi poolest sain teada uusi nippe ja kasulikke nõuandeid LinkedIn Lite kasutamiseks. Helen ise on väga tore ja inspireeriv koolitaja. Tänud, Helen!

Piret Potisepp Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Teenuste direktor

Helen on professionaalne koolitaja, kellega koostöö oli väga sujuv. Lisaks oli tal olemas valmisolek algselt koolitusruumi planeeritud koolitus veebiseminari läbi viia. Oma valdkonda teab ja tunneb ta läbi ja lõhki. Mis veelgi tähtsam – Helen oskab seda lihtsalt ja meeldejäävalt osalejatega jagada.
Tänud suurepärase sisu eest!

Hannes Aus Smartecon OÜ Arendusjuht

Tellisime töökeskkonna auditi, et saada ülevaade ettevõtte töökeskkonna ja tööohutuse olukorrast ning veenduda, et dokumentatsioon on nõuetekohane. Helen lähenes auditile süsteemselt ning selgitas lahti erinevad töökeskkonna ja -ohutuse aspektid, millega just meie ettevõte peaks arvestama. Lisaks lõi Helen korrektse dokumentatsiooni, et kõik oleks ka paberil korras ning lihtsasti hallatav. Meie dokumentatsiooni kiitis ka Tööinspektsiooni kontroll. Kindlasti soovitan Heleni töökeskkonna auditit.

Brigitta Rosin Äripäev AS Värbamisassistent

Helen oma päikselise olekuga suudab väga hästi edasi anda oma põhjalikke teadmisi LinkedInist, näidates, kui lihtne on sellel platvormil värvata. Koolitajana on ta toetav ja selgelt väljenduv, oskab tekkivatele küsimustele vastata ning head nõu anda. Soovitan tema koolitust “LinkedIn Recruiter Lite”, mis annab hea ülevaate LinkedInist endast, iseenda ja organisatsiooni töötajate profiili väljanägemise olulisusest ja värbamisnippidest, mida platvormil saab kasutada, et enda ettevõttesse sobilikke kandidaate leida.

Marko Simkin Northhammer OÜ Juhatuse liige

Kaasasime Helenit ajutise personalijuhina peamiselt personaliga seotud dokumentide korrastamiseks, sest meil endal puuduvad teadmised ja aeg nende korrektseks vormistamiseks. Lisaks esialgu planeeritule kontrollis Helen üle ka töökeskkonnaga seotud dokumendid ning töötas välja puuduvad juhendid. Helen andis nõu ka värbamisteemadel. Ajutise personalijuhi kasutamine andis võimaluse kiiresti lahendada kõige põletavamad personaliteemad.

Kaidi Tiitson Outvio OÜ Kaasasutaja

SMARTFUL aitas meil lahendada töölepingu lõpetamisega seotud küsimused. Helen selgitas meile töölepingu lõpetamisega seotud aspekte, koostas korrektse dokumentatsiooni ning juhtis tähelepanu ka töölepingu lõpetamisega seotud võimalikele riskidele. Saime kiiret ja professionaalset abi ning kindlustunde, et oleme töölepingu lõpetamise korrektselt lahendanud. Kaasame personalijuhtimise teemades SMARTFULi ka tulevikus!

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg