Meid on usaldanud

Ardo Huul Nordzero OÜ Juhatuse liige

Parim tagasiside on see, et kandidaadid kiidavad, et Heleniga on olnud nii meeldiv vestelda ja pakutav töökoht on tundunud inimestele väga ihaldusväärne. Seega suurepärane müügitöö ja suur kiitus ning tänu selle tehtud pingutuste eest! Olen väga rahul tulemustega!

Jane Pannel Leibur AS Personalijuht

Kutsusime Heleni appi oma LinkedIn’i alaseid teadmisi täiendama. Jäime koolitusega väga rahule ning saime palju kasulikke nõuandeid, kuidas profiile korrastada ja LinkedIn’is silma paista. Helen on väga hea koolitaja ning tõeline professionaal, kes oskab lihtsalt ja arusaadavalt mõnetunnise koolitusega kõik olulise edasi anda. Tänan suurepärase koolituse eest ning soovitan julgelt ka teistele!

Joni Juhani Kariluoto Meconet AS Tehase direktor

Smartful aitas meil leida ettevõttesse Kvaliteedijuhti. Jäime värbamisega väga rahule. Eriti hindasime tempot ning kommunikatsiooni kiirust, millega Mai-Liis Tarum värbamist läbi viis. Leiame, et tagatud short-list’id kandidaatidest olid väga kasulikud ning aitasid kujundada paremat tervikpilti.

Helle Gern Interim Agentuur Koolitusvaldkonna juht

Ly suudab väga kiiresti luua usaldusväärse õhkkonna, mis on coachingu alustala ning Ly on valmis eksperimenteerima, mis teeb coachingu kogu protsessi keskmisest teadlikumale kliendile nauditavaks teekonnaks.

Sandra Linde Instar EBC Tööandja turunduse projektijuht

Helen viis läbi suurepärase koolituse LinkedIni kohta. Osalesin tema koolitusel, mis rääkis LinkedInis tööandja brändi turundamisest, ja sain palju kasulikke teadmisi. Väärtustangi enim praktilisi koolitusi ja kursusi, mis võimaldavad uusi teadmisi ja oskusi praktiseerida nagu näiteks enda profiili korrastamist LinkedInis. Helen tunneb oma ala hästi ja on hea esineja.

Karina Makarova Admiral Markets Personalijuht

Jäin Heleni poolt läbi viidud koolitusega väga rahule. Kuigi teema oli suures plaanis tuttav, sellegi poolest sain teada uusi nippe ja kasulikke nõuandeid LinkedIn Lite kasutamiseks. Helen ise on väga tore ja inspireeriv koolitaja. Tänud, Helen!

Piret Potisepp Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Teenuste direktor

Helen on professionaalne koolitaja, kellega koostöö oli väga sujuv. Lisaks oli tal olemas valmisolek algselt koolitusruumi planeeritud koolitus veebiseminari läbi viia. Oma valdkonda teab ja tunneb ta läbi ja lõhki. Mis veelgi tähtsam – Helen oskab seda lihtsalt ja meeldejäävalt osalejatega jagada.
Tänud suurepärase sisu eest!

Hannes Aus Smartecon OÜ Arendusjuht

Tellisime töökeskkonna auditi, et saada ülevaade ettevõtte töökeskkonna ja tööohutuse olukorrast ning veenduda, et dokumentatsioon on nõuetekohane. Helen lähenes auditile süsteemselt ning selgitas lahti erinevad töökeskkonna ja -ohutuse aspektid, millega just meie ettevõte peaks arvestama. Lisaks lõi Helen korrektse dokumentatsiooni, et kõik oleks ka paberil korras ning lihtsasti hallatav. Meie dokumentatsiooni kiitis ka Tööinspektsiooni kontroll. Kindlasti soovitan Heleni töökeskkonna auditit.

Brigitta Rosin Äripäev AS Värbamisassistent

Helen oma päikselise olekuga suudab väga hästi edasi anda oma põhjalikke teadmisi LinkedInist, näidates, kui lihtne on sellel platvormil värvata. Koolitajana on ta toetav ja selgelt väljenduv, oskab tekkivatele küsimustele vastata ning head nõu anda. Soovitan tema koolitust “LinkedIn Recruiter Lite”, mis annab hea ülevaate LinkedInist endast, iseenda ja organisatsiooni töötajate profiili väljanägemise olulisusest ja värbamisnippidest, mida platvormil saab kasutada, et enda ettevõttesse sobilikke kandidaate leida.

Juan Senquiz JC Automation Tegevjuht

Helen on silmapaistev professional, kes lisas meie koolitusprojektile suurt väärtust. Teeme Heleniga koostööd kindlasti ka järgmiste projektide raames.
Väga soovitan!

Kaja Palmse Rahandusministeerium Personalitalituse nõunik

Koolitus oli väga hea – kiire, asjatundlik, enesekindel.

Karina Loi Magnum AS Kommunikatsioonijuht

Indrek ja Helen andsid Magnumi töötajatele suurepärase lühikese ja lööva ülevaate LinkedIni toimimisest ning jagasid praktilisi näpunäiteid, kuidas selles keskkonnas silma paista. Paaritunnine koolitus oli heaks abivahendiks LinkedIni paremini tundma õppimisel. Saime mõnegi huvitava asja teada, millele varem ei osanud mõelda. Näiteks on kaanepilt/taustapilt oluline ning aitab kaasa sõnumite edasi andmisel. Meeldis ka see, et koolitajad rääkisid rahvusvahelistest trendidest ja tõid näitena välja kontosid, mida saab eeskujuks võtta persooni või ettevõtte profiili koostamisel. Lisaks heale sisule ei olnud vähem oluline koolitajate positiivne energia, mis tekitas ruumis mõnusa õhkkonna. Igaljuhul soovitan Helenit ja Indrekut ka teistele ettevõtetele.

Marko Simkin Northhammer OÜ Juhatuse liige

Kaasasime Helenit ajutise personalijuhina peamiselt personaliga seotud dokumentide korrastamiseks, sest meil endal puuduvad teadmised ja aeg nende korrektseks vormistamiseks. Lisaks esialgu planeeritule kontrollis Helen üle ka töökeskkonnaga seotud dokumendid ning töötas välja puuduvad juhendid. Helen andis nõu ka värbamisteemadel. Ajutise personalijuhi kasutamine andis võimaluse kiiresti lahendada kõige põletavamad personaliteemad.

Kaidi Tiitson Outvio OÜ Kaasasutaja

SMARTFUL aitas meil lahendada töölepingu lõpetamisega seotud küsimused. Helen selgitas meile töölepingu lõpetamisega seotud aspekte, koostas korrektse dokumentatsiooni ning juhtis tähelepanu ka töölepingu lõpetamisega seotud võimalikele riskidele. Saime kiiret ja professionaalset abi ning kindlustunde, et oleme töölepingu lõpetamise korrektselt lahendanud. Kaasame personalijuhtimise teemades SMARTFULi ka tulevikus!

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!