Sinu talendi partnerid on..

Helen Pärli SMARTFUL Growth asutaja, sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal
Helen on väljaõppega koolitaja ja kirglik HR professionaal. Tal on täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistus ning ta on läbinud TalTechis ärinduse bakalaureuse ning personalijuhtimise magistri. Lisaks on Helen sertifitseeritud Executive Coach.
Loe rohkem
 

Helen on üle kaheksa aasta olnud tegev personalijuhtimise valdkonnas ning selle aja jooksul töötanud nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist HR valdkondadest – strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Talle on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon.

Helen on omandanud NLP Master Practitioner sertifikaadi, et paremini mõista iseenda ja teiste käitumist. NLP ehk neurolingvistiline programmeerimine on täna kiiresti arenev rakenduspsühholoogia suund inimese mõtete, tunnete ja käitumise seoste kaardistamiseks ning seda saab kasutada väga mitmel erineval viisil. NLP abil saab muu hulgas paremini mõista enda uskumusi ja nende tagamaid ning seeläbi aidata iseendas muutusi ellu viia. Helen ei pea ennast NLP eksperdiks, kuid tunneb, et NLP põhitõdede tundmine aitab oma mõttemustreid muuta ning aitab paremini mõista, miks me midagi usume või teeme. Ja kuna meie uskumused ja tõekspidamised mõjutavad meie tegemisi igas elu valdkonnas, siis peitud NLP mõistmisest palju väärtuslikku.

Lisaks enda sisemiste uskumuste mõistmisele on oluline teada ka enda loomupärast käitumisstiili ning osata seda vastavalt olukorrale ja teistele efektiivsema koostöö eesmärgil adapteerida. Seetõttu on Helen omandanud ka rahvusvaheliselt tunnustatud DiSC koolitaja sertifikaadi, et aidata inimestel paremini mõista ennast ja teisi ning leida viise efektiivsemaks koostööks.

Et osata oma teadmisi ja mõtteid professionaalselt edasi anda, on Helen läbinud 160-tunnise Eesti kutsestandardi kompetentsidele vastava täiskasvanute koolitaja koolituse ning läbinud koolitaja koolitusi ka oma varasema personalijuhi rolli raames.

Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist.

Ly Kivikas Suhtlemistreener, koolitaja & coach
Lyl on bakalaureus õigusteaduses ning magistrikraad organisatsiooni käitumises. Lisaks erinevad täiendkoolitused psühholoogia, pedagoogika, vaimse tervise hoidmise ning nõustamise valdkondades.
Loe rohkem
 

Töötanud juristina ning personalijuhina. Viimased 10 aastat on ta läbi viinud suhtlemistreeninguid, koolitanud TalTechis üliõpilasnõustajaid, juhendanud enesejuhtimise kursust, viinud läbi suhtlemispsühholoogia loenguid, seminare ja koolitusi ning olnud tegev erinevate hariduslike projektide läbiviimisel.

Suhtlemiskoolitajana usub Ly, et head suhtlemisoskused viivad õnnelikuma ja edukama elu ja suheteni ning loovad organisatsioonis oluliselt mõnusama sisekliima, mis omakorda aitab säilitada töötajate (vaimset) tervist ning tagab paremad töötulemused.

Ta on veendunud, et inimene omandab teadmisi palju paremini kui õppimise protsess on kaasahaarav. Ka uuringud on kinnitanud aktiivõppe efektiivsust võrreldes traditsiooniliste õppemeetoditega. Aktiivõppe tulihingelise pooldajana kasutab ta oma koolitustel erinevaid elemente, mis võimaldavad omandada teadmisi pingevabas õhkkonnas läbi sotsiaalse interaktsiooni olles samas efektiivsemad kui traditsioonilised, loengu vormis, koolitused. Õppeprotsessis aktiivselt osalemine aitab iseenda käitumismustreid teadvustada ja läbi selle oma suhtluspartnereid ja teemat paremini mõista ning omandatud teadmisi tegelikkusega seostada.

Mai-Liis Tamm Värbamispartner
Mai-Liis on omandanud Tartu Ülikoolis sotsiaalteaduse bakalaureusekraadi. Talle meeldib väga inimestega tegeleda ja nendega suhelda – selle tõttu on ka värbamine ning üleüldine personalijuhtimise valdkond talle väga südamelähedased.
Loe rohkem
 

Mai-Liis on töötanud varasemalt personalijuhtimise valdkonnas jaekaubanduses, kus ta tegeles nii värbamise, kandidaatide intervjueerimise, lepingute sõlmimisega kui ka uute töötajate onboarding’uga.

Mai-Liis on huvitatud keerukamate ja mitmekülgsemate rollide värbamisest ning seetõttu haldab ta ka meie mitmeid värbamisprojekte algusest lõpuni – alustades suhtlusest kliendiga kuni õige kandidaadi leidmiseni välja.

Enne personalivaldkonnas töötamist on ta gümnaasiumi ajal saanud töökogemusi ka vetelpäästjana, jaekaubanduses klienditeenindajana ning treeningstuudios treenerina. Tegu on väga aktiivse ja mitmekülgse inimesega, kellele meeldib veeta perega koos aega, reisida ning mängida erinevaid pallimänge.

Lisaks eelnevale on Mai-Liis mänginud 12 aastat võrkpalli ning teda võib leida ka kaks korda nädalas tenniseplatsilt. Mai-Liisile meeldib väga oma töö, kuna see võimaldab tal suhelda inimestega ning kohata ka uusi inimesi.

Näeme, et Mai-Liisi head suhtlemisoskused, professionaalsus ning päikseline olek teevad temast suurepärase inimestetundja kui ka värbamispartneri.

Mai-Liis Tarum Kliendisuhete spetsialist
Mai-Liis on meie Customer Success Specialist, kes tegeleb nii müügitegevuste, kodulehe haldamise, värbamisprojektide administreerivate tegevustega kui ka koolituste modereerimisega.
Loe rohkem
 

Mai-Liis on suur müügi huviline, kes suhtleb hea meelega ka meie klientide ja
kandidaatidega. Ta alustas oma karjääriteed meie juures 2021. aasta märtsis müügi- ja turunduspraktikaga ning kasvas tänu oma initsiatiivikusele ja õppimisvõimele SMARTFULi tiimi müügi- ja turundusassistendiks, kellest on tänaseks saanud Customer Success Specialist.

Hetkel õpib Mai-Liis viimast aastat Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis ja omandab bakalaureusekraadi ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal.

Mai-Liis on oma õpingute kõrvalt töötanud pikalt klienditeeninduses ning just seetõttu meeldib talle just eriti meie klientide, partneritega ja ka kandidaatidega suhelda. Kuid lisaks inimestega suhtlemisele on Mai-Liisi jaoks ka müük väga südamelähedane, kuna see pakub pidevaid arenguvõimalusi, distsipliini ja idevat eesmärkide poole pürgimisi ning nende saavutamisi.

Mai-Liisile meeldib aktiivne eluviis ja veeta aega looduses. Lisaks on ta ka ettevõtliku mõtteviisiga ning teeb järgnevaid samme ka enda ettevõtte loomiseks. Enda töö juures naudib Mai-Liis kõige enam mitmekülgseid tegevusi, arenguvõimalusi ja soovitud tulemuste saavutamist.

Marili Ivask Värbamispartner
Marili on koolitatud värbamispartner, olles läbinud IT Talent Estonia praktilise modernse värbamise kursuse. Tänaseks on Marili töötanud personalivaldkonnas üheksa aastat ning tunneb oma tööd läbi ja lõhki.
Loe rohkem
 

Marili on uudishimulik ja teda paeluvad väljakutsed. Oma suhtluses meeldib talle olla lihtne ja otsekohene, kuid seda sõbralikul ja hoolival viisil.

Värbamise puhul on Marili jaoks oluline viia õiged inimesed ja ettevõtted omavahel kokku ning seetõttu haldab ta meie mitmeid värbamisprojekte algusest lõpuni – alustades suhtlusest kliendiga kuni õige kandidaadi leidmiseni välja.

Enne personalivaldkonda tööle asumist töötas Marili toitlustusvaldkonnas professionaalse kondiitrina. Marili armastab kokata, kuid lisaks sellele on tal veel teisigi põnevaid hobisid.

Üheks Marili hobiks on lühilugude kirjutamine, mille loomist naudib ta eriti hetkedel, mil kodus on rahulikum hetk. Enda mõtete kirjapanek ja ideede edasi arendamine on tema jaoks põnev ning eriti paelub teda paranormaalsete teemade üle arutlemine. Peale sahtlisse kirjutamise meeldib talle ka mängida arvutimänge.

Marili sõbralikkus, professionaalsus ning mitmekülgsus teevad temast nii suurepärase suhtleja kui ka värbamisparteri.

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!