Sinu talendi partner

Oleme Sinu talendi partner nii värbamises, koolitustes kui ka personalijuhtimises. Oleme partneriks alates mikroettevõtetest kuni rahvusvaheliste korporatsioonideni. 

Peame kõige olulisemaks personaalset lähenemist. Disainime oma teenused ja koolitused vastavalt Sinu organisatsiooni soovidele ja vajadustele, et meie koostööst tekiks maksimaalne kasu nii Su ettevõttele kui ka töötajatele.

Aitame Sul leida ja realiseerida oma potentsiaali ning jõuda iseenda parima versioonini. Meilt saad personalijuhtimise ja koolituste täisteenust – kõik vajalik ühelt usaldusväärselt partnerilt.

Anna julgelt oma mõtetest teada ja teeme need teoks!

Millal meid kaasata?

 • soovid kaardistada oma tänaste töötajate koolitusvajadusi
 • tahad oma töötajatele pakkuda praktilisi, meeldejäävaid ning tulemuslikkust tõstvaid koolitusi ja arenguprogramme
 • tunned, et töötajate tulemused ei vasta ootustele ning vajad nende arendamisel professionaalset abi
 • vajad abi õigete ja kompetentsete inimeste leidmisel ettevõtte jaoks strateegiliselt olulistesse rollidesse
 • Sinu ettevõtte värbamismahud on suurenenud ja aega sobivate inimeste sihtotsinguks napib
 • vajad ajutiselt täiendavat lisaressurssi oma ettevõtte personalijuhtimise või värbamisse protsessidesse
 • soovid saada ülevaate oma tänasest tööandja brändist ning töötada välja tegevuskava tööandja brändi kasvatamiseks ja vajalike kandidaatide ligimeelitamiseks
 • tahad saada ülevaate oma ettevõtte töökeskkonna ja tööohutuse olukorrast ning kaardistada võimalikud arengukohad

Kliendid väärtustavad meie puhul

 • professionaalsust ning võimalust saada kõik talendijuhtimisega seotud tugi terviklahendusena ühelt usaldusväärselt partnerilt
 • personaalset lähenemist ja rätsepa-tööna disainitud teenuseid
 • ausust ja proaktiivset kaasamõtlemist, mis aitavad jõuda soovitud tulemusteni
 • praktilisi koolitusi, mille fookuses on lisaks uute teadmiste omandamisele ka uute oskuste ja käitumismustrite kinnistamine

Mõned meie kliendid

Sinu talendi partnerid on…

Helen Pärli

SMARTFUL Growth asutaja, sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal

Helen on väljaõppega koolitaja ja kirglik HR professionaal. Tal on täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistus ning ta on läbinud TalTechis ärinduse bakalaureuse ning personalijuhtimise magistri. Lisaks on Helen sertifitseeritud Executive Coach.

Helen on üle kaheksa aasta olnud tegev personalijuhtimise valdkonnas ning selle aja jooksul töötanud nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist HR valdkondadest – strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Talle on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon.

Helen on omandanud NLP Master Practitioner sertifikaadi, et paremini mõista iseenda ja teiste käitumist. NLP ehk neurolingvistiline programmeerimine on täna kiiresti arenev rakenduspsühholoogia suund inimese mõtete, tunnete ja käitumise seoste kaardistamiseks ning seda saab kasutada väga mitmel erineval viisil. NLP abil saab muu hulgas paremini mõista enda uskumusi ja nende tagamaid ning seeläbi aidata iseendas muutusi ellu viia. Helen ei pea ennast NLP eksperdiks, kuid tunneb, et NLP põhitõdede tundmine aitab oma mõttemustreid muuta ning aitab paremini mõista, miks me midagi usume või teeme. Ja kuna meie uskumused ja tõekspidamised mõjutavad meie tegemisi igas elu valdkonnas, siis peitud NLP mõistmisest palju väärtuslikku.

Lisaks enda sisemiste uskumuste mõistmisele on oluline teada ka enda loomupärast käitumisstiili ning osata seda vastavalt olukorrale ja teistele efektiivsema koostöö eesmärgil adapteerida. Seetõttu on Helen omandanud ka rahvusvaheliselt tunnustatud DiSC koolitaja sertifikaadi, et aidata inimestel paremini mõista ennast ja teisi ning leida viise efektiivsemaks koostööks.

Et osata oma teadmisi ja mõtteid professionaalselt edasi anda, on Helen läbinud 160-tunnise Eesti kutsestandardi kompetentsidele vastava täiskasvanute koolitaja koolituse ning läbinud koolitaja koolitusi ka oma varasema personalijuhi rolli raames.

Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist.

Ly Kivikas

Suhtlemistreener, koolitaja

Lyl on bakalaureus õigusteaduses ning magistrikraad organisatsiooni käitumises. Lisaks erinevad täiendkoolitused psühholoogia, pedagoogika, vaimse tervise hoidmise ning nõustamise valdkondades.

Töötanud juristina ning personalijuhina. Viimased 10 aastat on ta läbi viinud suhtlemistreeninguid, koolitanud TalTechis üliõpilasnõustajaid, juhendanud enesejuhtimise kursust, viinud läbi suhtlemispsühholoogia loenguid, seminare ja koolitusi ning olnud tegev erinevate hariduslike projektide läbiviimisel.

Suhtlemiskoolitajana usub Ly, et head suhtlemisoskused viivad õnnelikuma ja edukama elu ja suheteni ning loovad organisatsioonis oluliselt mõnusama sisekliima, mis omakorda aitab säilitada töötajate (vaimset) tervist ning tagab paremad töötulemused.

Ta on veendunud, et inimene omandab teadmisi palju paremini kui õppimise protsess on kaasahaarav. Ka uuringud on kinnitanud aktiivõppe efektiivsust võrreldes traditsiooniliste õppemeetoditega. Aktiivõppe tulihingelise pooldajana kasutab ta oma koolitustel erinevaid elemente, mis võimaldavad omandada teadmisi pingevabas õhkkonnas läbi sotsiaalse interaktsiooni olles samas efektiivsemad kui traditsioonilised, loengu vormis, koolitused. Õppeprotsessis aktiivselt osalemine aitab iseenda käitumismustreid teadvustada ja läbi selle oma suhtluspartnereid ja teemat paremini mõista ning omandatud teadmisi tegelikkusega seostada.

Mai-Liis Logina

Värbamispartner

Mai-Liis on omandanud Tartu Ülikoolis sotsiaalteaduse bakalaureusekraadi. Talle meeldib väga inimestega tegeleda ja nendega suhelda – selle tõttu on ka värbamine ning üleüldine personalijuhtimise valdkond talle väga südamelähedased.

Mai-Liis on töötanud varasemalt personalijuhtimise valdkonnas jaekaubanduses, kus ta tegeles nii värbamise, kandidaatide intervjueerimise, lepingute sõlmimisega kui ka uute töötajate onboarding’uga.

Mai-Liis on huvitatud keerukamate ja mitmekülgsemate rollide värbamisest ning seetõttu haldab ta ka meie mitmeid värbamisprojekte algusest lõpuni – alustades suhtlusest kliendiga kuni õige kandidaadi leidmiseni välja.

Enne personalivaldkonnas töötamist on ta gümnaasiumi ajal saanud töökogemusi ka vetelpäästjana, jaekaubanduses klienditeenindajana ning treeningstuudios treenerina. Tegu on väga aktiivse ja mitmekülgse inimesega, kellele meeldib veeta perega koos aega, reisida ning mängida erinevaid pallimänge.

Lisaks eelnevale on Mai-Liis mänginud 12 aastat võrkpalli ning teda võib leida ka kaks korda nädalas tenniseplatsilt. Mai-Liisile meeldib väga oma töö, kuna see võimaldab tal suhelda inimestega ning kohata ka uusi inimesi.

Näeme, et Mai-Liisi head suhtlemisoskused, professionaalsus ning päikseline olek teevad temast suurepärase inimestetundja kui ka värbamispartneri.

Mai-Liis Tarum

Kliendisuhete spetsialist

Mai-Liis on meie Customer Success Specialist, kes tegeleb nii müügitegevuste, kodulehe haldamise, värbamisprojektide administreerivate tegevustega kui ka koolituste modereerimisega.

Mai-Liis on suur müügi huviline, kes suhtleb hea meelega ka meie klientide ja
kandidaatidega. Ta alustas oma karjääriteed meie juures 2021. aasta märtsis müügi- ja turunduspraktikaga ning kasvas tänu oma initsiatiivikusele ja õppimisvõimele SMARTFULi tiimi müügi- ja turundusassistendiks, kellest on tänaseks saanud Customer Success Specialist.

Hetkel õpib Mai-Liis viimast aastat Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis ja omandab bakalaureusekraadi ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal.

Mai-Liis on oma õpingute kõrvalt töötanud pikalt klienditeeninduses ning just seetõttu meeldib talle just eriti meie klientide, partneritega ja ka kandidaatidega suhelda. Kuid lisaks inimestega suhtlemisele on Mai-Liisi jaoks ka müük väga südamelähedane, kuna see pakub pidevaid arenguvõimalusi, distsipliini ja idevat eesmärkide poole pürgimisi ning nende saavutamisi.

Mai-Liisile meeldib aktiivne eluviis ja veeta aega looduses. Lisaks on ta ka ettevõtliku mõtteviisiga ning teeb järgnevaid samme ka enda ettevõtte loomiseks. Enda töö juures naudib Mai-Liis kõige enam mitmekülgseid tegevusi, arenguvõimalusi ja soovitud tulemuste saavutamist.

Joanna Veeremaa

Turunduspartner

Joanna on läbinud Tallinna Ülikooli ajakirjanduse bakalaureuse. Joanna on meie turundusvõlur, kes vastutab kogu sotsiaalmeedia haldamise, artiklite kirjutamise ja ka uudiskirjade koostamise eest. 

Joanna omab tugevat turundusalast kogemust ja on töötanud varasemalt kommunikatsioonispetsialistina Brüsselis, meelelahutus- ja iluvaldkonnas TV3-s ning Buduaaris ja on hetkel vastutav erakond Eesti 200 digimaailma eest. Digiturunduse vabakutselisena toimetab naine juba kaks aastat.

Kõige rohkem meeldib talle turunduse puhul mitmekülgsus ja võimalus läheneda asjadele loovalt. Seda näitab ka kindlasti fakt, et talle meeldib fotograafia, kirjutamine, sisearhitektuur, ja kodumaine disain.

 Huvitavad faktid Joanna kohta: 

 • Tema salajane kirg on sisearhitektuur. Joanna renoveeris hiljuti oma kodu ning võitis Aasta kodu konkursil ka vastava tiitli. 
 • Joanna asutas koos emaga 2017. aastal ühise disainipoe, kus müüakse eranditult Eesti toodangut.
 • Joannale meeldib väga (head) kohvi juua.

Oled koolitaja ja soovid meie tiimiga liituda? Või soovid mõnes muus rollis inimeste arendamisse oma panuse anda?

Anna endast märku!

Meie tänased koostööpartnerid

B2B Growth OÜ

Pakume ühiselt ettevõtetele LinkedIn koolitusi ja konsultatsiooni. Meie roll on olla koolitaja ja konsultant kõigis personalivaldkonna teemades nagu näiteks personalistrateegia, värbamine ja tööandja bränd.

Äripäeva Akadeemia

Meie koolitaja Helen Pärli teeb koostööd Äripäeva Akadeemiaga, kus ta on avalike koolituste koolitaja LinkedIn värbamise teemadel.

HRC International Group

Teeme koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud HRC Adacemy-ga, mis pakub arenguprogramme HR spetsialistidele ja juhtidele.

Eesti Töötukassa

SMARTFUL Growth OÜ on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Leiad meie avalikud koolitused Töötukassa koolituste otsingust.

Usume, et koostöös peitub võlu. Seetõttu oleme avatud erinevatele koostöödele koolitus ja konsultatsiooni valdkonnas. Näed koostöö võimalust?

Võte ühendust!