Sinu talendi partner

Oleme Sinu talendi partner nii värbamises, koolitustes kui ka personalijuhtimises. Oleme partneriks alates mikroettevõtetest kuni rahvusvaheliste korporatsioonideni. 

Peame kõige olulisemaks personaalset lähenemist. Disainime oma teenused ja koolitused vastavalt Sinu organisatsiooni soovidele ja vajadustele, et meie koostööst tekiks maksimaalne kasu nii Su ettevõttele kui ka töötajatele.

Aitame Sul leida ja realiseerida oma potentsiaali ning jõuda iseenda parima versioonini. Meilt saad personalijuhtimise ja koolituste täisteenust – kõik vajalik ühelt usaldusväärselt partnerilt.

Anna julgelt oma mõtetest teada ja teeme need teoks!

Millal meid kaasata?

 • soovid kaardistada oma tänaste töötajate koolitusvajadusi
 • tahad oma töötajatele pakkuda praktilisi, meeldejäävaid ning tulemuslikkust tõstvaid koolitusi ja arenguprogramme
 • tunned, et töötajate tulemused ei vasta ootustele ning vajad nende arendamisel professionaalset abi
 • vajad abi õigete ja kompetentsete inimeste leidmisel ettevõtte jaoks strateegiliselt olulistesse rollidesse
 • Sinu ettevõtte värbamismahud on suurenenud ja aega sobivate inimeste sihtotsinguks napib
 • vajad ajutiselt täiendavat lisaressurssi oma ettevõtte personalijuhtimise või värbamisse protsessidesse
 • soovid saada ülevaate oma tänasest tööandja brändist ning töötada välja tegevuskava tööandja brändi kasvatamiseks ja vajalike kandidaatide ligimeelitamiseks
 • tahad saada ülevaate oma ettevõtte töökeskkonna ja tööohutuse olukorrast ning kaardistada võimalikud arengukohad

Kliendid väärtustavad meie puhul

 • professionaalsust ning võimalust saada kõik talendijuhtimisega seotud tugi terviklahendusena ühelt usaldusväärselt partnerilt
 • personaalset lähenemist ja rätsepa-tööna disainitud teenuseid
 • ausust ja proaktiivset kaasamõtlemist, mis aitavad jõuda soovitud tulemusteni
 • praktilisi koolitusi, mille fookuses on lisaks uute teadmiste omandamisele ka uute oskuste ja käitumismustrite kinnistamine

Mõned meie kliendid

Sinu talendi partnerid on…

Helen Pärli
SMARTFUL Growth asutaja, sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal

Helen on väljaõppega koolitaja ja kirglik HR professionaal. Tal on täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistus ning ta on läbinud TalTechis ärinduse bakalaureuse ning personalijuhtimise magistri. Lisaks on Helen sertifitseeritud Executive Coach.

Helen on üle viie aasta olnud tegev personalijuhtimise valdkonnas ning selle aja jooksul töötanud nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist HR valdkondadest – strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Talle on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon.

Loe rohkem Loe vähem

Helen on omandanud NLP Master Practitioner sertifikaadi, et paremini mõista iseenda ja teiste käitumist. NLP ehk neurolingvistiline programmeerimine on täna kiiresti arenev rakenduspsühholoogia suund inimese mõtete, tunnete ja käitumise seoste kaardistamiseks ning seda saab kasutada väga mitmel erineval viisil. NLP abil saab muu hulgas paremini mõista enda uskumusi ja nende tagamaid ning seeläbi aidata iseendas muutusi ellu viia. Helen ei pea ennast NLP eksperdiks, kuid tunneb, et NLP põhitõdede tundmine aitab oma mõttemustreid muuta ning aitab paremini mõista, miks me midagi usume või teeme. Ja kuna meie uskumused ja tõekspidamised mõjutavad meie tegemisi igas elu valdkonnas, siis peitud NLP mõistmisest palju väärtuslikku.

Lisaks enda sisemiste uskumuste mõistmisele on oluline teada ka enda loomupärast käitumisstiili ning osata seda vastavalt olukorrale ja teistele efektiivsema koostöö eesmärgil adapteerida. Seetõttu on Helen omandanud ka rahvusvaheliselt tunnustatud DiSC koolitaja sertifikaadi, et aidata inimestel paremini mõista ennast ja teisi ning leida viise efektiivsemaks koostööks.

Et osata oma teadmisi ja mõtteid professionaalselt edasi anda, on Helen läbinud 160-tunnise Eesti kutsestandardi kompetentsidele vastava täiskasvanute koolitaja koolituse ning läbinud koolitaja koolitusi ka oma varasema personalijuhi rolli raames.

Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist.

Ly Kivikas
Suhtlemistreener, koolitaja

Lyl on bakalaureus õigusteaduses ning magistrikraad organisatsiooni käitumises. Lisaks erinevad täiendkoolitused psühholoogia, pedagoogika, vaimse tervise hoidmise ning nõustamise valdkondades.

Töötanud juristina ning personalijuhina. Viimased 10 aastat on ta läbi viinud suhtlemistreeninguid, koolitanud  TalTechis üliõpilasnõustajaid, juhendanud enesejuhtimise kursust, viinud läbi suhtlemispsühholoogia loenguid, seminare ja koolitusi ning olnud tegev erinevate hariduslike projektide läbiviimisel.

Suhtlemiskoolitajana usub Ly, et head suhtlemisoskused viivad õnnelikuma ja edukama elu ja suheteni ning loovad organisatsioonis oluliselt mõnusama sisekliima, mis omakorda aitab säilitada töötajate (vaimset) tervist ning tagab paremad töötulemused.

Loe rohkem Loe vähem

Ta on veendunud, et inimene omandab teadmisi palju paremini kui õppimise protsess on kaasahaarav. Ka uuringud on kinnitanud aktiivõppe efektiivsust võrreldes traditsiooniliste õppemeetoditega.  Aktiivõppe tulihingelise pooldajana kasutab ta oma koolitustel erinevaid elemente, mis võimaldavad omandada teadmisi pingevabas õhkkonnas läbi sotsiaalse interaktsiooni olles samas efektiivsemad kui traditsioonilised, loengu vormis, koolitused. Õppeprotsessis aktiivselt osalemine aitab iseenda käitumismustreid teadvustada ja läbi selle oma suhtluspartnereid ja teemat paremini mõista ning omandatud teadmisi tegelikkusega seostada.

Mai-Liis Logina
Värbamispartner

Mai-Liis on omandanud Tartu Ülikoolis sotsiaalteaduse bakalaureusekraadi. Talle meeldib väga inimestega tegeleda ja nendega suhelda – selle tõttu on ka värbamine ning üleüldine personalijuhtimise valdkond talle väga südamelähedased.

Mai-Liis on töötanud varasemalt personalijuhtimise valdkonnas jaekaubanduses, kus ta tegeles nii värbamise, kandidaatide intervjueerimise, lepingute sõlmimisega kui ka uute töötajate onboarding’uga.

Mai-Liis on huvitatud keerukamate ja mitmekülgsemate rollide värbamisest ning seetõttu haldab ta ka meie mitmeid värbamisprojekte algusest lõpuni – alustades suhtlusest kliendiga kuni õige kandidaadi leidmiseni välja.

Loe rohkem Loe vähem

Enne personalivaldkonnas töötamist on ta gümnaasiumi ajal saanud töökogemusi ka vetelpäästjana, jaekaubanduses klienditeenindajana ning treeningstuudios treenerina. Tegu on väga aktiivse ja mitmekülgse inimesega, kellele meeldib veeta perega koos aega, reisida ning mängida erinevaid pallimänge.

Lisaks eelnevale on Mai-Liis mänginud 12 aastat võrkpalli ning teda võib leida ka kaks korda nädalas tenniseplatsilt. Mai-Liisile meeldib väga oma töö, kuna see võimaldab tal suhelda inimestega ning kohata ka uusi inimesi.

Näeme, et Mai-Liisi head suhtlemisoskused, professionaalsus ning päikseline olek teevad temast suurepärase inimestetundja kui ka värbamispartneri.

Mai-Liis Tarum
Müügi- ja turunduassistent

Mai-Liis on suur turunduse ja müügi huviline. Ta alustas enda karjääriteed meie juures 2021. aasta kevadel müügi- ja turunduspraktikaga ning kasvas tänu oma initsatiivikusele ja õppimisvõimele SMARTFULi tiimi müügi- ja turundusassistendiks.

Mai-Liis tegeleb nii turundustegevuste planeerimise ja elluviimisega, sotsiaalmeedia haldusega kui ka meie klientide ja partneritega suhtlemise ning müügiga. Kuna Mai-Liisil on huvi ka värbamismaailma ja tööandja brändingu vastu, siis lööb ta kaasa ka erinevates projektides.

Loe rohkem Loe vähem

Hetkel õpib Mai-Liis viimast aastat Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis ja omandab bakalaureusekraadi ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal

Mai-Liis on oma õpingute kõrvalt töötanud pikalt klienditeeninduses ning just seetõttu meeldib talle just eriti meie klientide, partneritega ja ka kandidaatidega suhelda. Kuid lisaks inimestega suhtlemisele on Mai-Liisi jaoks ka müük ja turundus väga südamelähedased, sest mõlemad valdkonnas annavad võimaluse loomingulisuseks. 

Enda rolli juures naudib Mai-Liis kõige enam seda, et tal on võimalus näha enda töö tulemusi ja nautida sellest tekkivat saavutustunnet.

Oled koolitaja ja soovid meie tiimiga liituda?
Või soovid mõnes muus rollis inimeste arendamisse oma panuse anda? 

Usume, et koostöös peitub võlu. Seetõttu oleme avatud erinevatele koostöödele koolitus ja konsultatsiooni valdkonnas. Näed koostöö võimalust?