Sinu talendi partnerid on..

Helen Pärli SMARTFUL Growth asutaja, värbamis- & talendipartner, sertifitseeritud coach & koolitaja
Helen ütleb, et inimesed on organisatsiooni kõige väärtuslikum osa. 2020. aastal astus ta julge sammu ning lõi oma agentuuri, et muutuste juhtimine personalijuhtimise maailmas saaks õitsele puhkeda.
Loe rohkem
 

Helen ütleb, et inimesed on organisatsiooni kõige väärtuslikum osa. 2020. aastal astus ta julge sammu ning lõi oma agentuuri, et muutuste juhtimine personalijuhtimise maailmas saaks õitsele puhkeda.

See visioon kasvas välja töötades enne Smartfuli asutamist kuus aastat HR alal. Ta töötas erinevates valdkondades ja rollides, alustades strateegiate loomisest kuni nende rakendamiseni. Sertifitseeritud Executive Coachina töötab Helen tippjuhtidega, et aidata ka nende visioonid reaalsuseks muuta. Ta on läbinud personalijuhtimise magistri ning omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistust. Lisaks on Helen rahvusvaheliselt tunnustatud DiSC koolitaja. 2022. aastal omandas ta oma teise magistrikraadi – seekord digimuudatuste erialal.

Digimuudatused on Heleni jaoks võti, mis avab ettevõtetele ukse kasumi suurendamiseks. Jätkates organisatsioonide ja nende inimeste potentsiaali maksimeerimist, hoiavad Helen ja ta tiim seda põhimõtet alati oma missiooni keskmes.

Kristi Suits Senior värbamispartner
Kristi on omandanud Tartu Ülikoolis neuropsüholoogia magistriraadi ning täiendanud end personalijuhtimise valdkonnas EBS´is ja PARE´s. Tema silmad lööb särama värbamise- ja erinevad arendamisega seotud teemad, talentide arendusest tööprotsesside digitaliseerimiseni.
Loe rohkem
 

Kristi on juhtide HR partnerina vedanud erineva astme tippspetsialistide ning juhtide värbamis- ja sihtotsingu projekte suurtes era- ja börsiettevõtetes ning avaliku sektori asutustes, värvates nii farmaatsia-, finants-, ostu- ja müügijuhtimise-, haldus-, turundus jpt. valdkondadesse.

Enne personalivaldkonda tegutses Kristi koolitus- kui teadusvaldkondades. Talle on usaldatud mitmeid sisukaid projekte, nagu näiteks juhtide ja talentide järelkasvu arendamine, väärtuspakkumise ning motivatsioonisüsteemide arendus, digitaliseerimine, erinevate uuringute läbiviimine, tööandja brändi arendamine ja värbamisturundusega tegelemine. Lisaks sellele on ta võitnud ka kaks värbamisturundusauhinda.

Värbamise puhul hindab Kristi kõrgelt väga hea kandidaadikogemuse loomist ning koostööd värbava ettevõtte/juhiga, et mõlema poole ootused parimal viisil uues töötajas kokku kõlaksid.

Vabal ajal meeldib talle õppida pidevalt midagi uut juurde, reisida seljakotiga mööda ilma, tegeleda ashtanga joogaga, sõita talvel lumelauaga ja käia pikkadel jalutuskäikudel oma perega.

Mitmekülgsed kogemused erinevates personalijuhtimise valdkondades ning lai silmaring teevad Kristist nii põneva vestluskaaslase kui ka fantastilise värbamispartneri.

Ilja Džalilov Värbamispartner & müügispetsialist
Ilja on meie noor pealehakkajast värbaja ning müügispetsialist, kes toimetab nii Smartfuli partnerlussuhetega kui ka aitab kaasa erinevate värbamisprojektide läbiviimisel.
Loe rohkem
 

Ilja on lõpetanud Informaatika ja Arvutustehnika Instituudi ning töötanud varsti juba peaaegu aasta aega HR valdkonnas. Ta on elanud väga värvikirevat elu, olles töötanud erinevatel ametitel alates klienditeenindusest kuni turundamiseni.

Värbamise puhul paelub teda võimalus teha oma tööga teistele head. Aidates inimestel sobivaid töökohti leida, tunneb Ilja ennast kui päästja, kes keerulistel hetkedel jõu ja nõuga appi tõttab. Müügi puhul meeldib talle jällegi võimalus esitada endale väljakutseid ning asetada ennast seeläbi mugavustsoonist välja.

Hobina sõidab Ilja BMX ratast ning osaleb sellega ka võistlustel. Lisaks meeldib talle vabal ajal jalutada, reisida ning sõpradega aega veeta.

Ilja sõbralikkus, empaatilisus ning hea huumorisoon teevad temast nii suurepärase müügispetsialisti kui ka värbamisparteri.

Marili Ivask Värbamispartner
Marili on koolitatud värbamispartner, olles läbinud IT Talent Estonia praktilise modernse värbamise kursuse. Tänaseks on Marili töötanud personalivaldkonnas mitu aastat ning tunneb oma tööd läbi ja lõhki.
Loe rohkem
 

Marili on uudishimulik ja teda paeluvad väljakutsed. Oma suhtluses meeldib talle olla lihtne ja otsekohene, kuid seda sõbralikul ja hoolival viisil.

Värbamise puhul on Marili jaoks oluline viia õiged inimesed ja ettevõtted omavahel kokku ning seetõttu haldab ta meie mitmeid värbamisprojekte algusest lõpuni – alustades suhtlusest kliendiga kuni õige kandidaadi leidmiseni välja.

Enne personalivaldkonda tööle asumist töötas Marili toitlustusvaldkonnas professionaalse kondiitrina. Marili armastab kokata, kuid lisaks sellele on tal veel teisigi põnevaid hobisid.

Üheks Marili hobiks on lühilugude kirjutamine, mille loomist naudib ta eriti hetkedel, mil kodus on rahulikum hetk. Enda mõtete kirjapanek ja ideede edasi arendamine on tema jaoks põnev ning eriti paelub teda paranormaalsete teemade üle arutlemine. Peale sahtlisse kirjutamise meeldib talle ka mängida arvutimänge.

Marili sõbralikkus, professionaalsus ning mitmekülgsus teevad temast nii suurepärase suhtleja kui ka värbamisparteri.

Mai-Liis Tamm Värbamispartner
Mai-Liis on omandanud Tartu Ülikoolis sotsiaalteaduse bakalaureusekraadi. Talle meeldib väga inimestega tegeleda ja nendega suhelda – selle tõttu on ka värbamine ning üleüldine personalijuhtimise valdkond talle väga südamelähedased.
Loe rohkem
 

Mai-Liis on töötanud varasemalt personalijuhtimise valdkonnas jaekaubanduses, kus ta tegeles nii värbamise, kandidaatide intervjueerimise, lepingute sõlmimisega kui ka uute töötajate onboarding’uga.

Mai-Liis on huvitatud keerukamate ja mitmekülgsemate rollide värbamisest ning seetõttu haldab ta ka meie mitmeid värbamisprojekte algusest lõpuni – alustades suhtlusest kliendiga kuni õige kandidaadi leidmiseni välja.

Enne personalivaldkonnas töötamist on ta gümnaasiumi ajal saanud töökogemusi ka vetelpäästjana, jaekaubanduses klienditeenindajana ning treeningstuudios treenerina. Tegu on väga aktiivse ja mitmekülgse inimesega, kellele meeldib veeta perega koos aega, reisida ning mängida erinevaid pallimänge.

Lisaks eelnevale on Mai-Liis mänginud 12 aastat võrkpalli ning teda võib leida ka kaks korda nädalas tenniseplatsilt. Mai-Liisile meeldib väga oma töö, kuna see võimaldab tal suhelda inimestega ning kohata ka uusi inimesi.

Näeme, et Mai-Liisi head suhtlemisoskused, professionaalsus ning päikseline olek teevad temast suurepärase inimestetundja kui ka värbamispartneri.

Marlen Kokla Turundus- & müügipraktikant
Marlen on meie turundus- ja müügipraktikant, kes tegeleb igapäevaselt Smartfuli sotsiaalmeedia platvormide haldamisega, aitab kaasa brändi kuvandi loomisele ning toetab müüki.
Loe rohkem
 

Marlen õpib Tartu ülikooli Pärnu kolledžis ettevõtlus ja projektijuhtimist. Teda paelub HR valdkond ning Smartfuli puhul meeldib talle enim, et ettevõttel on läbimõeldud väärtused ja missioon, mis ühtivad tema omadega.

Vabal ajal armastab Marlen reisida, olles võtnud vahetusüliõpilasena osa ka ERASMUS+ programmist. Lisaks sellele meeldib talle maalida, laulda, mängida klaverit ja tegeleda tervisespordiga.

Marleni positiivne ellusuhtumine, aktiivsus ja loovus teevad temast imelise Smartful praktikandi!

Reelika Jeferjev Enesejuhtimise treener & koolitaja
Reelika on lõpetanud Eesti-Ameerika Äriakadeemia bakalaureuse ettevõtlus ja ärijuhtimise erialal. Tänaseks on ta tegelenud koolitamisega ligi 20 aastat, spetsialiseerudes klienditeenindus – ja juhtimisvaldkonda.
Loe rohkem
 

Enne koolitusvaldkonda sattumist tegeles Reelika 15 aastat kodumasinate ostukogemuse juhtimisega. Ta on kokku puutunud nii finantsteenuste, hulgikaubanduse, täitemenetluse, tööstus- ja tootmisvaldkondadega, ning omab põhjalikku ülevaadet ka coachingust, olles omandanud EBS-is Executive Coachingu sertifikaadi.

Reelika usub, et hea koostöö alus on valmisolek kasvada ning luua kõrget väärtust. Koolitamise puhul meeldib talle enim võimalus aidata teiste probleeme lahendada, ning jagada oma teadmisi teemal: Kuidas saavutada tulemusi kümme korda kiiremini?

Vabal ajal meeldib Reelikale omandada uusi teadmisi, tegeleda jooksmise ja jõusaalis käimisega, ning veeta aega pere seltsis.

 

Kristjan Kaskman Sertifitseeritud koolitaja
Kristjan on üle 20 aasta nautinud juhtimise võlusid ja väljakutseid riigiasutuses, avalik-õiguslikus asutuses ja eraettevõtetes ning tegelenud 16 aastat koolitamisega. Talle on tuttav nii tiimi igapäevane juhtimine kui ka organisatsiooni strateegia ning pikaajaliste plaanide koostamine.
Loe rohkem
 

Kristjan on olukorrapõhise juhtimise (Situational Leadership®) sertifitseeritud koolitaja, kes naudib inimestele, kes soovivad püüelda eesmärkide poole, selle võimaluste loomist. Lisaks on ta omandanud ka kaasaegse klassiruumi koolitaja rahvusvahelise sertifikaadi (Modern Classroom Certified Trainer).

Kristjani moto kõlab järgmiselt: „Ei ole olemas ühte ja ainust head juhtimisstiili. Iga juhtimisstiil annab kindlas olukorras parima tulemuse!“

Kristjan usub, et juht on ennekõike võimaluste looja ning suurim tunnustus juhile on tema tiimi edukus ja tiimiliikmete rahulolu. Juhtimine ja koolitamine on lahutamatud protsessid. Juht on teatud mõttes ka koolitaja, sest peab tiimiliikmeid toetama ja vajadusel parandama nende teadmisi ja oskusi, kas ise või väliskoolitajate abil.

Vabal ajal meeldib Kristjanile tegeleda enesetäiendamise, suvekodu ja perega. Lisaks tegeleb ta teadlikult oma mõtete korrastamisega läbi füüsilise koormuse. Tihti võib teda leida metsateel jalgrattaga, jooksuringil või suuskadel.

Ly Kivikas Suhtlemistreener, koolitaja & coach
Lyl on bakalaureus õigusteaduses ning magistrikraad organisatsiooni käitumises. Lisaks erinevad täiendkoolitused psühholoogia, pedagoogika, vaimse tervise hoidmise ning nõustamise valdkondades.
Loe rohkem
 

Töötanud juristina ning personalijuhina. Viimased 10 aastat on ta läbi viinud suhtlemistreeninguid, koolitanud TalTechis üliõpilasnõustajaid, juhendanud enesejuhtimise kursust, viinud läbi suhtlemispsühholoogia loenguid, seminare ja koolitusi ning olnud tegev erinevate hariduslike projektide läbiviimisel.

Suhtlemiskoolitajana usub Ly, et head suhtlemisoskused viivad õnnelikuma ja edukama elu ja suheteni ning loovad organisatsioonis oluliselt mõnusama sisekliima, mis omakorda aitab säilitada töötajate (vaimset) tervist ning tagab paremad töötulemused.

Ta on veendunud, et inimene omandab teadmisi palju paremini kui õppimise protsess on kaasahaarav. Ka uuringud on kinnitanud aktiivõppe efektiivsust võrreldes traditsiooniliste õppemeetoditega. Aktiivõppe tulihingelise pooldajana kasutab ta oma koolitustel erinevaid elemente, mis võimaldavad omandada teadmisi pingevabas õhkkonnas läbi sotsiaalse interaktsiooni olles samas efektiivsemad kui traditsioonilised, loengu vormis, koolitused. Õppeprotsessis aktiivselt osalemine aitab iseenda käitumismustreid teadvustada ja läbi selle oma suhtluspartnereid ja teemat paremini mõista ning omandatud teadmisi tegelikkusega seostada.

Neidi Kompus Career Coach
Neidi on läbinud rahvusvahelise Ericksoni koolkonna The Art and Science of Coaching ning High Performance Team Coaching koolitusprogrammid. Tema missiooniks on aidata inimestel oma potentsiaali maksimaalselt realiseerida.
Loe rohkem
 

Neidi töötas 4,5 aastat kiiresti kasvavas tehnoloogiaettevõttes Wise, kus viimased 2 aastat tegutses koolitusspetsialistina. Tema peamisteks tööülesanneteks olid koolitusvajaduste väljaselgitamine, koolituste läbiviimine ning tulemuste analüüs. Sügav huvi inimese arengu ning võimete avardamise vastu viis ta coaching väljaõppeni ning nüüd on Neidi südameasjaks pakkuda personaalset coaching’ut eraisikutele ja ettevõtetele.

Coachina iseloomustab Neidit professionaalsus, lahendustele orienteeritud mõtteviis ning empaatia. Ta hindab ausust, julgust ja positiivset ellusuhtumist.

Neidi usub, et ettevõtte edukus algab töötajate heaolust. Kui inimene tunneb end töökeskkonnas turvaliselt ning tal on võimalus elutervelt areneda, siis on ta motiveeritud ettevõtte arengusse panustama. Inimestena veedame suure osa oma ajast tööd tehes ning sellepärast on oluline tunda, et töö on inspireeriv, energiat andev ning arendav.

Vabal ajal meeldib Neidile saada uusi kogemusi ning panna ennast proovile. Ta teeb seda läbi reisimise ning kaljuronimise. Näiteks on Neidi suurim saavutus 625-meetrise kaljuseina vallutamine. Tasakaaluks meeldib talle lugeda raamatuid, mediteerida ning veeta aega looduses.

Kenya Chief Happiness Officer
Kenya on meie kõige armsam tiimiliige, olles töötanud SMARTFUL Growth’is päris algusest peale.
Loe rohkem
 

Chief Happiness Officerina on Kenya peamiseks ülesandeks panustada meeldiva tööatmosfääri loomisesse, hoides sealjuures nii klientide kui ka kolleegide moraali kõrgel.

Kenya on omandanud hariduse Koerte Akadeemias ning spetsialiseerub stressijuhtimisele.

Talle meeldib viia kolleegide seas läbi regulaarseid tervisekontrolle (kontroll hõlmab endas jalgade lakkumist) ning kutsuda inimesi endaga mängima.

Kenya sõbralikkus, soojus ja lihtsus teevad temast nii rõõmsa seltsilise kui ka vahva Chief Happiness Officeri.

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg