Värbamine

Sinu ettevõtte edu algab õigesti valitud talentidest ehk edukast värbamisest.
Kas soovid oma tiimi parimat, mitte ainult sobivaimat neist, kes ise kandideerisid?

Meie värbamisteenus aitab sul leida parimad talendid!

Meil on pikaajaline full-cycle värbamise kogemus ning oleme väga erinevas suuruses ja valdkonnas ettevõtetel aidanud leida just selle kõige sobivama töötaja. Oleme värvanud finants, IT, turunduse, admin, klienditeeninduse, müügi, ehitus, personalitöö ja mitmete teiste valdkondade rolle.

Värvatavad rollid on olnud pea igalt tasemelt – alustades praktikantide värbamisest kuni tipp- ja osakonna juhi värbamiseni.

Usume siiralt, et eduka värbamisteenuse lahutamatuks osaks on ka sihtotsing. Kuidas muidu saab olla kindel, et tööle võetakse hetkel turul olijatest parim kandidaat? Seetõttu on sihtotsingu oskus olulisel kohal. Meie värbajad omavad ise väga head sihtotsingu oskust ning koolitame seda ka teistele agentuuridele ja in-house värbajatele.

Meid eristab teistest siiras huvi iga värbamisprojektiga seotud kandidaadi kogemuse vastu. Soovime anda kandidaatidele meeldiva ja julgustava kogemuse, hindame nende aega ja panust ning anname kandidaatidele võimalikult personaalset tagasisidet, et toetada nende karjääriteed laiemalt ja aidata kaasa just nende jaoks õige järgmise väljakutse leidmisele.

Meie eesmärk on, et ka mitte valituks osutunud kandidaatidele jääb konkursist positiivne elamus, mis julgustaks neid ka tulevikus teie konkursitel osalema. Seetõttu panustame igal kokkupuutel kandidaadiga ka sellesse, et tutvustada teid kui tööandjat ning kasvatada kandidaatide huvi teie kui tööandja vastu nii täna kui tulevikus.

Värbamisteenus on kiire ja lihtne. Vaata lähemalt, mida see endast kujutab.

Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 1. Kohtume Kohtume profiili kaardistamiseks ja kokkulepete loomiseks
Oleme Sinu talendi partner nii värbamises, koolitustes kui ka personalijuhtimises. Kõik vajalik ühelt usaldusväärselt partnerilt! Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 2. Kaardistame Kaardistame soovitud sihtgrupi ja kanalid sobivate kandidaatide leidmiseks
Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 3. Otsime Töökuulutuse avaldamine ja aktiivne sihtotsing
Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 4. Intervjueerime Viime sinu eest läbi esmased tutvumisvestlused ning veendume kandidaatide sobivuses
Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 5. Valime Valime välja sobivaimad kandidaadid ning edastame need sulle tutvumiseks
Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 6. Tutvumisring Esitame välja valitud kandidaadid, kellega saad tutvuda ja valida neist parima
Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 7. Lööme käed Oleme abiks välja valitud kandidaadile pakkumise tegemisel ja läbirääkimistel

Võta julgelt ühendust!

Ettevõtte edu algab õigesti valitud talentidest ehk edukast värbamisest. Smartfuli värbamisteenus aitab leida just need parimad ja sobivaimad talendid ka kõige keerulisematele positsioonidele. Oleme värvanud nii era-, avaliku- kui ka kolmanda sektori organisatsioonidesse. Peamiselt tegeleme juhtide ning spetsialistide värbamisega, kuid võtame vastu ka keerukamaid väljakutseid, kus justkui tundub, et sobiliku inimest turul ei ole.

Oleme sinu talendi partner!

Anname garantii, et värbamisprojekt ei lõpe enne, kui oleme sinu ettevõttele sobiva kandidaadi leidnud.

Mõistame, et uue töötaja valik on vastutusrikas ning väga kaalukas otsus. Seetõttu anname oma tööle alati ka garantii!

Miks valida meid värbamispartneriks?

Enamik talente ei ole täna aktiivselt ise tööd otsimas. Samas näitavad uuringud, et 72% töötajatest on valmis töökohta vahetama. Aitame sul jõuda nende talentideni, kes on passiivsed ja ise aktiivselt uusi karjäärivõimalusi ei otsi.

Leiame parima kandidaadi turult

Võtame eesmärgiks leida parim kandidaat turult, mitte üksnes parim kandidaat neist, kes töökuulutust nägema juhtusid ja ise kandideerides huvi üles näitasid.
Anname garantii, et värbamisprojekt ei lõpe enne, kui oleme sinu ettevõttele sobiva kandidaadi leidnud.

Sihtotsing

Usume siiralt, et eduka värbamise lahutamatuks osaks. Koguni 90% juhtidest leiamegi õige kandidaadi just sihtotsingu teel. Koolitame ka teisi värbajaid ja agentuure edukalt sihtotsingut läbi viima.

Positiivne kandidaadikogemus

Meie eesmärk on, et ka mitte valituks osutunud kandidaatidele jääb konkursist positiivne elamus, mis julgustaks neid ka tulevikus teie konkurssidel osalema. Seetõttu panustame ka sellesse, et tutvustada teid kui tööandjat ning kasvatada kandidaatide huvi teie kui tööandja vastu nii täna kui tulevikus.

Personalijuhtimise täisteenus

Suhtume värbamisse kui personalijuhtimise võtme funktsiooni ning mõistame ka suurt pilti. Aitame soovi korral ka värbamisele järgnevate sammudega – sisseelamisprogramm, koolitamine ja arendamine ning muu töötaja kogemust arendav. Jagage meiega julgelt oma mõtteid ja soove!

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg