Ajutine personalijuht või värbaja

Rendi personalijuht hetkel mil ettevõte teenust enim vajab. Ajutise personalitöötaja ehk interim teenus aitab muutuste ajal või kiiretel perioodidel kaasata vähese vaevaga kompetentseid personalijuhtimise spetsialiste ja juhte.

Viime personalijuhtimise uuele tasemele!

Personalijuhi või värbaja rentimise teenus on väga paindlik ja mugav. See aitab muutuste ajal või kiiretel perioodidel kaasata vähese vaevaga kompetentseid personalijuhtimise spetsialiste ja juhte.

Mitmekesisus võib tunduda nagu viimaste aastate personalijuhtimise üle paisutatud trend kuid tegelikult näitavad uuringud, et mitmekesisus soodustab innovatsiooni ja ettevõtte arengut. Ajutise personalijuhi kaasamine on üks võimalikke lahendusi mitmekesisuse tõstmiseks ning uute perspektiivide avastamiseks.

Miks kaasata ajutist personalijuhti?

  • Ajutine personalijuht aitab märgata probleeme, mis on ettevõtte enda töötajatele muutunud märkamatuks.
  • Ajutise personalijuhi kompetentsi ja teadmisi kasutatakse sinu ettevõtte huvides ning need uued teadmised ja kompetentsid jäävad ettevõttesse ka pärast ajutise teenuse lõppemist.
  • Ajutine personalijuht on valmis alustama juba homme!

Mõned näited, millal meid kaasata:

  • sinu ettevõte on ellu viimas suurejoonelisi muutusi või uusi projekte personalijuhtimise valdkonnas kuid tunnete, et vajaksite lisa ressurssi
  • sinu ettevõtte personalijuhtimise protsesse mõjutab tugev hooajalisus ning seega vajate teatud perioodil täiendavaid ressursse,
  • sinu ettevõtte tänasest personaliosakonnast on keegi lahkunud või lahkumas, uue kompetentse töötaja leidmine võtab oodatust kauem aega ning vajate abi vahepealsel perioodil.

Tulemus

Ajutise personalijuhi teenus annab sinu ettevõttele professionaalset ja paindlikku personalijuhtimise abi just siis, kui seda tõesti vajate, ning võrreldes muude HR konsultatsioonidega on see väga laiahaardeline – kattes kõik sinu ettevõtte jaoks olulised HR teemad.

Kaidi Tiitson

Outvio OÜ, kaasasutaja

SMARTFUL aitas meil lahendada töölepingu lõpetamisega seotud küsimused. Helen selgitas meile töölepingu lõpetamisega seotud aspekte, koostas korrektse dokumentatsiooni ning juhtis tähelepanu ka töölepingu lõpetamisega seotud võimalikele riskidele. Saime kiiret ja professionaalset abi ning kindlustunde, et oleme töölepingu lõpetamise korrektselt lahendanud. Kaasame personalijuhtimise teemades SMARTFULi ka tulevikus!

Marko Simkin

Northhammer OÜ, juhatuse liige

Kaasasime Helenit ajutise personalijuhina peamiselt personaliga seotud dokumentide korrastamiseks, sest meil endal puuduvad teadmised ja aeg nende korrektseks vormistamiseks. Lisaks esialgu planeeritule kontrollis Helen üle ka töökeskkonnaga seotud dokumendid ning töötas välja puuduvad juhendid. Helen andis nõu ka värbamisteemadel. Ajutise personalijuhi kasutamine andis võimaluse kiiresti lahendada kõige põletavamad personaliteemad.

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg