Onboarding programmi loomine

Läbimõeldud onboarding on oluline, et uus töötaja elaks võimalikult kiiresti ettevõttesse sisse ning hakkaks tulemust tooma.

Onboarding ehk sisseelamisprogramm on eduka töösuhte aluseks

Läbimõeldud onboarding on oluline, et uus töötaja elaks võimalikult kiiresti ettevõttesse sisse ning hakkaks tulemust tooma. Lisaks on sisseelamisprogramm oluline ka töötajate voolavuse vähendamiseks.

Selleks, et uute töötajate sisseelamine oleks edukas, tuleb paika panna läbimõeldud onboarding programm, mis toetaks nii uue töötaja kui ka tööandja vajadusi.

Onboarding programmi loomiseks kaardistame tänased uue töötajaga seotud protsessid ning tegevused. Seejärel toome välja kitsaskohad ning teeme omalt poolt parendusettepanekuid.

Tulemus

Koostöö tulemusena valmib tegvuskava loomaks läbimõeldud ja just sinu ettevõtte tugevusi võimendavat onboarding ehk sisseelamisprogrammi, mis aitab toetada uue töötaja tootlikkuse saavutamist, tugevdab tööandja brändi ning aitab värvata parimaid talente.

Meie koostöö tulemusel:

  • tööandja brändi tugevneb ja seeläbi on kergem värvata oma ala parimaid talente,
  • uus töötaja tunneb ettevõttega kiiremini seost ja tekib kiiremini usaldussuhe töötaja ja tööandja vahel,
  • uus töötaja mõistab paremini enda rolli meeskonnas ja ettevõttes tervikuna ning tunneb end kiiremini täisväärtusliku tiimiliikmena,
  • tänased töötajad oskavad uute töötajate sisseelamisperioodi süsteemselt toetada.

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg