Töökeskkonnaspetsialisti teenus

Töökeskkonnaspetsialisti teenus on hea alternatiiv ettevõttesisesele töökeskkonnaspetsialisti määramisele ja regulaarsele koolitamisele.

 

Rendi oma ettevõttesse töökeskkonnaspetsialist!

Igas ettevõttes, sõltumata selle suurusest, peab olema väljaõppega töökeskkonnaspetsialist, kes haldab töötervishoiu- ja tööohutusega seotud tegevusi. 

Töökeskkonnaspetsialisti teenus on hea alternatiiv ettevõttesisesele töökeskkonnaspetsialisti määramisele ja regulaarsele koolitamisele. Meie töökeskkonnaspetsialist teeb seda sinu eest ning veendub, et sinu töötajad on hoitud. 

See tähendab, et meie interim töökeskkonnaspetsialist vaatab üle tänased töökeskkonna ja tööohutusega seotud protsessid (sh sisekontrolli protsess), teeb vajalikud muudatused protsesside efektiivsemaks muutmiseks, kaardistab töökohal esinevad ohutegurid (riskianalüüsi läbiviimine), loob koostöös juhtkonnaga tegevuskava riskide maandamiseks, korraldab vajalikud juhendamised ning väljaõppe, korraldab töötajate tervisekontrolle, loob vajalikud ohutusjuhendid ning nõustab tööohutuse ja töötervishoiu küsimustes. 

Miks on mõistlik töökeskkonnaspetsialisti teenus väliselt partnerilt sisse osta? 
  • Meie renditeenus on soodsam kui eraldi töökeskkonnaspetsialisti värbamine. 
  • Renditud töökeskkonnaspetsialist on valdkonna arengutega kursis ja jagab sulle valdkonna parimaid praktikaid. 
  • Kui usaldad töökeskkonnaspetsialisti ülesanded välisele partnerile, siis saavad sinu töötajad tegeleda oma põhitööga. 
  • Sisukas töökeskkonna ja tööohutusega tegelemine näitab su töötajatele, et nende tervis ja heaolu on olulised. Seeläbi saad püsivama ja motiveerituma tiimi.

Töökeskkonnaspetsialisti teenus võib sisaldada täisteenust või vaid kokkulepitud tegevusi.

Kliendid meist

Hannes Aus
Smartecon OÜ arendusjuht

Tellisime töökeskkonna auditi, et saada ülevaade ettevõtte töökeskkonna ja tööohutuse olukorrast ning veenduda, et dokumentatsioon on nõuetekohane. Helen lähenes auditile süsteemselt ning selgitas lahti erinevad töökeskkonna ja -ohutuse aspektid, millega just meie ettevõte peaks arvestama. Lisaks lõi Helen korrektse dokumentatsiooni, et kõik oleks ka paberil korras ning lihtsasti hallatav. Meie dokumentatsiooni kiitis ka Tööinspektsiooni kontroll. Kindlasti soovitan Heleni töökeskkonna auditit.

töökeskkonnaspetsialisti teenus tagasiside

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg