Koolitusvajaduse kaardistamine

Sihtgrupp: ettevõtted, kes väärtustavad töötajate arendamist ning soovivad kasvatada sisemist järelkasvu
Tutvustus

Vaatame üheskoos otsa teie muredele, et analüüsida koolitusvajadusi nende murede kõrvaldamiseks. Aitame koostada ettevõtte koolitusplaani ning leida parimad koolituslahendused meie enda või teiste koolituspakkujate poolt. Omalt poolt anname kaasa näpunäited koolitaja valikuks ning soovitused koolituse võimalikult edukaks muutmiseks.

Disainime koolitused ja koolituskava täpselt ettevõtte väärtustest ja reaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Tulemus

Koostöö tulemusena valmib konkreetne ja läbimõeldud koolitusplaan. Soovi korral disainime ka vajalikud koolitused ning viime need läbi. Kui vajalik koolitust jääb meie koolitusteemadest välja, siis aitame turult leida sobivaima koolitaja.

 

Ei ole veel kindel, kas kaasata meid enda ettevõtte koolitusvajadusi kaardistama?

Siin on tagasiside ühelt meie varasemalt kliendilt:

JUAN SENQUIZ
JC Automation, tegevjuht
Helen on silmapaistev professionaal, kes lisas meie koolitusprojektile suurt väärtust. Teeme Heleniga koostööd kindlasti ka järgmiste koolitusprojektide raames. Väga soovitan!

 

Loe lisaks

ARTIKKEL
Tänapäeva muutuv maailm nõuab ettevõtetelt igapäevast arengut. Ettevõte saab areneda siis, kui arenevad tema töötajad. Koolituse kui planeeritud ja eesmärgistatud protsessi esimene ja olulisim etapp on koolitusvajaduste analüüs. Uuringute põhjal saab välja tuua, et koolitusvajaduste kaardistamist peetakse koolitusprotsessi oluliseks osaks kuid siiski väga vähesed ettevõtted pööravad sellele tähelepanu. Seetõttu pole organisatsioonidel võimalik ka tulemuslikult koolitada. Koolitusvajaduste kaardistamine on esimene samm eduka koolitusprogrammi jaoks ja ühtlasi ka kriitiline aspekt ettevõtte järjepideva edu saavutamiseks.

Loe lähemalt meie artiklist “Kuidas kaardistada ettevõtte koolitusvajadust?”.

Küsi pakkumist