Onboarding programmi loomine

Sihtgrupp: ettevõtted, mis väärtustavad töötaja kogemust ning soovivad igakülgselt toetada uute töötajate sisseelamist
Tutvustus

Onboarding ehk sisseelamisprogramm on eduka töösuhte aluseks.

Läbimõeldud onboarding on oluline, et uus töötaja elaks võimalikult kiiresti ettevõttesse sisse ning hakkaks tulemust tooma. Lisaks on sisseelamisprogramm oluline ka töötajate voolavuse vähendamiseks.

Selleks, et uute töötajate sisseelamine oleks edukas, tuleb paika panna läbimõeldud onboarding programm, mis toetaks nii uue töötaja kui ka tööandja vajadusi.

Läbimõeldud sisseelamisprogrammiga kaasnev kasu sinu ettevõttele:

  • tööandja brändi tugevdamine ja seeläbi värvata oma ala parimaid talente,
  • uus töötaja tunneb ettevõttega kiiremini seost ja tekib kiiremini usaldussuhe töötaja ja tööandja vahel,
  • uus töötaja mõistab paremini enda rolli meeskonnas ja ettevõttes tervikuna ning tunneb end kiiremini täisväärtusliku tiimiliikmena,
  • tänased töötajad oskavad uute töötajate sisseelamisperioodi süsteemsel toetada.

 

Onboarding programmi loomiseks kaardistame tänased uue töötajaga seotud protsessid ning tegevused. Seejärel toome välja kitsaskohad ning teeme omalt poolt parendusettepanekuid.

Tulemus

Koostöö tulemusena valmib tegvuskava loomaks läbimõeldud ja just sinu ettevõtte tugevusi võimendavat onboarding ehk sisseelamisprogrammi, mis aitab toetada uue töötaja tootlikkuse saavutamist, tugevdab tööandja brändi ning aitab värvata parimaid talente.

 

Loe lisaks

ARTIKKEL
Ettevõtted näevad palju vaeva ning panustavad palju nii aega kui ka raha endale uute töötajate leidmiseks. Paraku võivad need pingutused vähe vilja kanda, kui uued töötajad ei suuda sulanduda kollektiivi või ei saa oma ülesannetega hakkama. Just selle vältimiseks on vaja tugevat onboarding programmi.

Loe lähemalt meie artiklist “Eduka onboardingu 11 sammu”.

Küsi pakkumist