Horizon Tselluloosi ja Paberi AS (Horizon) on Singapurist pärit rahvusvahelise konglomeraadi Tolaram liige. Oleme üks juhtivatest pakendipaberi tootjatest maailmas ja üks suurimaid tootmisettevõtteid Eestis, ekspordime oma toodangut rohkem kui 70 riiki üle maailma.

Meie tooteks on 100% Eesti okaspuidust toodetud jõupaber. Horizon on sertifitseeritud juhtimissüsteemi standardite ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 järgi ning omab FSC sertifikaati. Oleme on tõestanud oma jätkusuutlikust ja kõrget krediidireitingut kui AAA (suurepärane) ning ettevõtet on tunnustatud erinevate auhindadega kui edukat Eesti ettevõtet. Oleme tööandjaks üle 330-le inimesele.

Otsime ostujuhti, kelle peamisteks ülesannete on ostu funktsiooni juhtimine ja arendamine nii, et tagada kuluefektiivne, kõrgkvaliteedil ja õigeaegne tarnimine. Ostujuhina koordineerid ostuosakonna tööd ning toetad oma tiimi läbirääkimistes nii kohalike kui ka rahvusvaheliste tarnijatega. Sa lood ja hoiad suhteid tarnijatega ning võtad  enda kanda keerulisemate ostude läbiviimise.

UURI LÄHEMALT

Vaata ka teisi pakkumisi

Vaata kõiki

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg