Proaktiivne talendibaasi loomine

Proaktiivse lähenemise eesmärk on kaardistada ettevõtte jaoks strateegiliste rollide võimalikud kandidaadid sihtotsingu teel.

Tutvustus

Enamikel juhtudel on värbamine väga ajakriitiline just seetõttu, et keegi on ettevõttest lahkumas ning vabanev ametikoht tuleb sujuva töö tagamiseks kiiresti kompetentse tööjõuga täita. Uue töötaja värbamine võtab tihti aega rohkem aega, kui olemasoleva töötaja 30-päevane töölt lahkumise ette teatamise tähtaeg. Seetõttu pakume ühe lahendusena ka proaktiivset talendibaasi loomist (talent pipeline).

Proaktiivse lähenemise eesmärgiks on kaardistada sinu ettevõtte jaoks strateegiliste rollide võimalikud kandidaadid sihtotsingu teel. Talendibaasi loomine erineb värbamisest selle võrra, et leitud kandidaatidega ei võeta kohe ühendust. Vaatame võimalike tulevaste kolleegide listi koos ettevõttega üle, et värbamisvajaduse tekkides oleks kohe olemas sihtgruppi kuuluvad talendid, kellega siis kiiresti ühendust võtta.

Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 1. Kohtume Kohtume profiili kaardistamiseks ja kokkulepete loomiseks
2. Kaardistame Sihtgrupi ja konkurentide kaardistamine
Värbamine. Meie abiga on värbamisprotsess kiire ja lihtne. 3. Kaardistame Sobivate kandidaatide kaardistamine

Tulemus

  • Koostame sinu ettevõtte strateegilise ametikoha jaoks talendibaasi juhuks, kui ootamatult tekib vajadus nimetatud rolli uus inimene leida.
  • Aitame strateegiliste rollide värbamise muuta reaktiivsest proaktiivseks.

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg