Müügispetsialist

Smartful on talendi ja värbamispartner, kes aitab ettevõtetel ja nende töötajatel saavutada oma täielikku potentsiaali. Meie eesmärk on laieneda, kuna meid usaldavad mitmesugused ettevõtted erinevatest tööstusharudest ja geograafilistest piirkondadest. Kuna eesmärk on kasvada, siis otsime müügispetsialisti, kes hakkab planeerima ja juhtima kogu Smartfuli müügiprotsessi.

Müügispetsialistina vastutad Sa nii uute kliendisuhete loomise kui ka olemasolevate kliendisuhete hoidmise eest. Müügieesmärkide saavutamiseks teed Sa peamiselt külmasid kõnesid ja ka e-maili müüki, kuna praktika on näidanud, et see toob tulemusi kõige efektiivsemalt. Veenvate müügipakkumiste koostamine ja klientide müügivihjete jälgimine on otsustava tähtsusega müügieesmärkide saavutamiseks. Igapäevases töös sead Sa selged müügieesmärgid ja töötad süsteemselt, et ka neid saavutada, samal ajal hoides müügiprotsessist Pipedrive’i programmis ülevaadet. 

🦉Miks liituda Smartfuli tiimiga? 

  • Tiimis on inimesed alati esikohal – Sul on vabadus viia ellu endapoolsed ideed ning meie toetav ja motiveeriv tiim on Sulle alati toeks.
  • Paindlik tööaeg ja töökoht – saad töötada igast maailma otsast, kodust või välismaalt või meie mugavad kontoris Tallinnas. 
  • Kokkuhoidev tiim ja ühistegevused – lisaks igakuistele tiimipäevadele, saame me ka kokku koolitustel, tiimilõunatel ja muudel toredatel kokkusaamistel. 

Sobid meie tiimi ideaalselt, kui:

  • Sul on bakalaureuse kraad või samaväärne omandatud haridus;
  • omad eelnevat müügikogemust (eeldatavalt B2B valdkonnas);
  • Sul on suurepärane eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus;
  • oled süstemaatiline, iseseisev ja hakkaja mõtteviisiga;
  • räägid vabalt nii eesti kui ka inglise keeles.

Kui müük, eesmärkide saavutamine ja kliendile sobiva lahenduse pakkumine paneb silma särama, siis kandideeri julgelt ja suhtleme juba peagi! 🤝💛

Kandideeri hiljemalt kuni 30. aprillini siin või saada meile oma CV või LinkedIni profiil märksõnaga “Smartfuli müügispetsialist” e-maili teel helen@smartful.ee.

Vaata ka teisi pakkumisi

Vaata kõiki

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg