Sisekoolitus: LinkedIn värbajale

Koolitaja:Helen Pärli
Kestus:poolepäevane koolitus (3 tundi ehk 4 akadeemilist tundi)
Sihtgrupp:Värbajatele ja personalijuhtidele, kes soovivad sihtotsingus efektiivsed olla.

Tutvustus

LinkedIn on äri fookusega sotsiaalmeedia platvorm, millel on globaalselt juba 700 miljonit kasutajat. Eestis on LinkedIni kasutajaid 240 000 ning see number kasvab iga aastaga keskmiselt 10%. Ka ülikoolid on täna oma tudengite teadlikkust LinkedIni olulisusest ja võimalustest tõstmas. See tähendab, et üha rohkem talente leiab oma tee LinkedIni ka Eestis.

Just seetõttu on LinkedIn efektiivne kanal parima talendi leidmiseks väga mitmetes valdkondades nagu näiteks finants, IT, turundus, kommunikatsioon, personalijuhtimine, müük, õigus, pangandus, kindlustus, äriarendus, analüütika jne.

LinkedIn Recruiter Lite on tööriist, mille kasutamine annab võimaluse jõuda passiivsete kandidaatideni, kes ise veel ei tea, et nad sinu ettevõttes töötada soovivad.

Ära jää lootma avalikule konkursile – parima kandidaadi leidmiseks tuleb teda ise otsida ning selleks on LinkedIn üks väga tõhus platvorm.

Koolituse teemad

 • Mis on LinkedIn ja kes on selle kasutajad?
 • Ettevõtte profiil LinkedInis ja sellega seotud tööandja bränd
 • Värbaja persoonibränd
 • Personaliotsing LinkedInis
 • LinkedIn kui värbaja tööriist
 • Värbamise võimalused tasulise LinkedIn Recruiter Lite kontoga

Koolitusel kasutatavad meetodid

 • grupi arutelu
 • praktiline LinkedIn profiili analüüs (vabatahtliku profiili näitel + ettevõtte näitel)
 • kaasav loeng

LinkedIn koolitusi viime läbi koostöös LinkedIn agentuuriga B2B Growth, mis on Eesti ainus LinkedInile spetsialiseerunud agentuur.
B2B Growth on Microsofti ehk LinkedIni omaniku ametlik koostööpartner.

Tulemus

Koolituse läbinu:

 • mõistab tööandja brändi olemust LinkedInis ning oskab seda arendada
 • mõistab värbaja isikliku brändi olulisust LinkedInis ning oskab seda arendada
 • teab LinkedIni kui värbaja tööriista võimalusi

Koolituse õppekava koostatakse lähtuvalt tellija täpsemast vajadusest.

Tutvu ka õppekorralduse alustega.

Jane Pannel Leibur AS Personalijuht

Kutsusime Heleni appi oma LinkedIn’i alaseid teadmisi täiendama. Jäime koolitusega väga rahule ning saime palju kasulikke nõuandeid, kuidas profiile korrastada ja LinkedIn’is silma paista. Helen on väga hea koolitaja ning tõeline professionaal, kes oskab lihtsalt ja arusaadavalt mõnetunnise koolitusega kõik olulise edasi anda. Tänan suurepärase koolituse eest ning soovitan julgelt ka teistele!

Sandra Linde Instar EBC Tööandja turunduse projektijuht

Helen viis läbi suurepärase koolituse LinkedIni kohta. Osalesin tema koolitusel, mis rääkis tööandja brändi turundamisest, ja sain palju kasulikke teadmisi. Väärtustangi enim praktilisi koolitusi ja kursusi, mis võimaldavad uusi teadmisi ja oskusi praktiseerida nagu näiteks enda profiili korrastamist LinkedInis. Helen tunneb oma ala hästi ja ta on hea esineja.

Karina Makarova Admiral Markets Personalijuht

Jäin Heleni poolt läbi viidud koolitusega väga rahule. Kuigi teema oli suures plaanis tuttav, sellegi poolest sain teada uusi nippe ja kasulikke nõuandeid LinkedIn Lite kasutamiseks. Helen ise on väga tore ja inspireeriv koolitaja. Tänud, Helen!

Brigitta Rosin Äripäev AS Värbamisassistent

Helen oma päikselise olekuga suudab väga hästi edasi anda oma põhjalikke teadmisi LinkedInist, näidates, kui lihtne on sellel platvormil värvata. Koolitajana on ta toetav ja selgelt väljenduv, oskab tekkivatele küsimustele vastata ning head nõu anda. Soovitan tema koolitust “LinkedIn Recruiter Lite”, mis annab hea ülevaate LinkedInist endast, iseenda ja organisatsiooni töötajate profiili väljanägemise olulisusest ja värbamisnippidest, mida platvormil saab kasutada, et enda ettevõttesse sobilikke kandidaate leida.

Kristiina Traumann Riigi Infosüsteemi Amet Personalispetsialist

Helen on asjalik ja põhjalik koolitaja, valdab teemat hästi!

Meie saime omalt poolt mitmeid uusi tarkusi nii asutuse kui isiklike kontode osas LinkedIni maailmas.

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg