Smartful läbi tiimi silmade

Tralla-lalla-lalla-laa käes on Smartfuli sünnipäev! Saame sel aastal juba kolmeseks.
Kui eelmisel aastal uurisime Heleni mälestusi firma esimestest sammudest, siis seekord pöördusime küsimustega terve Smartful tiimi poole. Sea ennast mugavalt sisse, sest ees ootab vahva lugemine.

 

Miks oled valinud töötada Smartfulis?

Ilmselt ei tule üllatusena, et põhiliseks vastuseks tiimi suust kõlas: “Mulle meeldib meie ettevõtte töökultuur.”

“Ei ole sellist “sinu töö/minu töö” stiilis suhtumist, vaid töötame kõik ühise eesmärgi nimel – aidata oma partnereid nii hästi kui võimalik.”
– Marili Ivask, Smartful värbamispartner

“Smartful on andnud mulle palju arenguvõimalusi, mis on võimaldanud saada osa nii turundusest, müügist kui ka nüüd värbamisest. Igas ettevõttes sellist drastilist liikumise võimalust alati ei ole.”
– Mai-Liis Tarum, Smartful värbamispartner

Minu meelest on Smartful parim talendiagentuur Eestis, kuna meie tegevjuht Helen on nii laialdaselt HR valdkonnas tuntud. Uhke on olla tema tiimis ja aidata tal ettevõtet kasvatada.”
– Ilja Dzalilov, Smartful värbamispartner ja müügispetsialist

 

Mis on sinu lemmik boonused Smartfulis töötamisel?

Kuna selle küsimuse puhul kujunes välja kindel muster, siis koondasime vastused sinu jaoks lihtsasti loetavaks nimekirjaks:
4-päevane töönädal, Tallinna kontori kasutamise võimalus, tervisekindlustus, kodukontor, ja üksteisesse suhtumine.

“Mulle meeldib kogu ettevõtte kompott kokku tervikuna. Ma ei oskaksi välja tuua, mis on lemmik. Ettevõtte suhtumine ja inimesed on kõigest muust pudi-padist üle. Minu jaoks just võibolla need väiksed asjad ainuüksi näitavad ettevõtte suhtumist oma töötajatesse – hoolitakse inimeste heaolust.”
– Mai-Liis Tamm, Smartful värbamispartner

 

Millisena kujutad ettevõtet ette kahe aasta pärast, ehk Smartfuli 5.sünnipäeval?

Rääkides tulevikust, siis oli tiim ühisel konsensusel, et ainuke viis on edasi areneda. Võtta päev korraga ning anda panus ettevõttete kasvamisse ja töötajate arengusse on see, mis meid paelub ja on peamise tähtsusega.

“Usun, et Smartful jätkab kasvamist igal võimalikul moel. Suureneb koolituste maht, liitub rohkem partnereid ning paisub ka tuntus Eesti turul. Eesmärgid on paigas ning seetõttu saab siit vaid liikuda edasi.”
– Kai Li Keller, Smartful turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

 

Loetud vastused kõlavad kui magus unenägu, aga tegelikult peitub kõige selle taga palju tööd. Smartulis usaldatakse töötajaid. Ideid jagatakse vabas õhkkonnas ning vajadusel ollakse üksteisele toeks. Juhina suudab Helen tekitatada tiimis tunde, et ei pea muretsema sellepärast, mis homne toob. Ettevõttes viiakse igas kvartalis läbi 1:1 vestluseid ning panustatakse selle nimel, et töötajatel silm säraks. See toimib, sest nagu iga arenev organism, vajab ka ettevõte ja selle töötajad igapäevaselt hoolt ning ruumi kasvamiseks. Tänasega on firma vanuseks kolm, kuid terve tulevik on alles ees. Soovime mitte ainult endale, vaid ka sulle, kes sa oled valinud meie tegemisi jälgida ja ühiselt kasvada, palju õnne sünnipäevaks!

Veel põnevat lugemist

Vaata kõiki

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg