Vabariigi aastapäev: miks on Eestis hea töötada?

Iga aasta 24. veebruaril tähistab Eesti Vabariik oma iseseisvuspäeva. Peale selle, et eestlased on erakordselt uhked oma metsade ja seal elava kauni looduse üle, hindame me sügavalt digitaalset ühiskonda ja töökeskkonda. Tänase tähtpäeva auks otsustasime Smartfulis välja tuua meie armsas riigis – Eestis – töötamise ja elamise parimad omadused.

 

Helen Pärli

SMARTFUL Growth asutaja, sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal

Eestis on hea elada ja töötada, sest meil on nii palju ägedaid innovaatilisi ettevõtteid, mis pingutavad parema ühiskonna nimel ning on teistele eeskujuks. Me loome nii Eesti kui ka väljast tulnud talentidele põnevaid väljakutseid ning anname võimaluse olla osa meie rohketest edulugudest.

Mai-Liis Logina

Värbamispartner

Eestis on hea elada, sest Eesti on modernne, uuenduslik, innovatiivne ja käib ajaga kaasas. Siin on väljaarenenud haridussüsteem ja tasuta kõrgharidus. Meie pidevalt muutuvas ühiskonnas peab ajaga kaasas käima – Eestil tuleb see hästi välja! Väärtustan vabadust, mida linna- ja maaelu meile tagavad. Usun, et Eestis on hea töötada, sest meil on nii palju ägedaid start-up ettevõtteid – just nagu Smartful!

Joanna Veeremaa

Turunduspartner

Olles töötanud välismaal ja reisinud piisavalt palju, oskan hinnata Eesti digitaalset ühiskonda. On lihtsalt imetlusväärne, kuidas me saame pea 99% teenustest teostada läbi interneti – teen seda peamiselt telefonis surfates. Ja just siis, kui elu liiga mugavaks läheb, saan sõita mõned kilomeetrid pealinna mürast eemale, et nautida totaalset vaikust metsas, rabas, soos, mereääres.

See paindlikkus, mida meie töökohad (ka Smartful) tagavad panevad mind armastama kodumaal töötamist ja elamist ning ma ei taha siit mitte kunagi (kuigi never say never, eks) uuesti ära kolida.

Ly Kivikas

Suhtlemistreener, koolitaja

Ettevõtjana hindan Eestis IT-riiki – põhimõtteliselt vajame asjaajamiseks ainult nutitelefoni. Aga rääkides suuremast ja võimsamast, siis olen õnnelik Eesti puutumatu looduse ja eestlaste julgete ning suurejooneliste ettevõtmiste üle. Näiteks teeb silmad ette “Teeme ära” liikumine.

Pime ja kitsas ruum koos keskpärase mööbliga ei ole tõesti tervitatav töökoht. Keskendu esteetikale. Uuenda oma töökohta regulaarselt, et see oleks töötajate jaoks mõnus ja huvitav.. Veelgi parem – kaasa töötajaid sisekujundamise protsessi. See on suurepärane
võimalus läbi mille saad luua töökoha, kuhu nad tulevad hea meelega ka siis, kui on kaugtöövõimalus!

Mai-Liis Tarum

Kliendi rahulolu spetsialist

Eestis on tore elada ja töötada, sest siin on palju loodust, vaikus, ja kõige parem toit! Eestis töötades meeldib mulle eelkõige vähene bürokraatia, innovaatiliste ja uuenduslike vaadetega ettevõtted ning paindlikud töötingimused ja arenguvõimalused.

Veel põnevat lugemist

Vaata kõiki

Broneeri aeg konsultatsiooniks!

Leiame sinu vajadustele sobiva lahenduse – küsi julgelt pakkumist!

Broneeri aeg